اولین پوستر رسمی فیلم Gladiator 2 منتشر شد+ زمان اکران

اولین پوستر رسمی فیلم Gladiator 2 منتشر شد+ زمان اکران

به گزارش رد کارپت؛  پارامونت پیکچرز اولین پوستر رسمی فیلم Gladiator ۲ به کارگردانی ریدلی اسکات را یک روز پیش از انتظار اولین تریلر آن منتشر کرده است.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین پوستر رسمی فیلم گلادیاتور ۲ منتشر شده است. پارامونت پیکچرز امروز اولین پوستر رسمی فیلم Gladiator ۲ را به اشتراک گذاشته است که در آن شاهد شخصیت لوسیوس با بازی پاول مسکل هستیم که در میدان نبردهای گلادیاتوری زانو زده است. این پوستر بار دیگر تاکید می‌کند که اولین تریلر فیلم گلادیاتور ۲ فردا منتشر خواهد شد، اما پیش از آن می‌توانید اولین پوستر این فیلم را مشاهده کنید:

به گزارش زومینگ ؛ پاول مسکل در نقش لوسیوس، کانی نیلسن در نقش لوسیلا، دنزل واشنگتن، جوزف کوئین، پدرو پاسکال، جایمن هانسو، فرد هچینگر، می قلماوی، درک جاکوبی، لیور راز، پیتر منسا، مت لوکاس، تیم مک‌اینرنی و الکساندر کریم از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Gladiator ۲ حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. گفته می‌شود که فیلم گلادیاتور ۲ قرار است داستان لوسیوس، پسر لوسیلا با بازی کانی نیلسن و خواهرزاده کومودوس با بازی واکین فینیکس را دنبال کند. لوسیوس در پایان فیلم Gladiator بسیار تحت تاثیر ماکسیموس با بازی راسل کرو قرار گرفته بود که او و مادرش را نجات داد.

 

Gladiator ۲ و یک بازگشت ویژه

ریدلی اسکات برای کارگردانی فیلم Gladiator ۲ باز خواهد گشت و وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم گلادیاتور ۲ بر عهده دیوید اسکارپا بوده که پیش از این با اسکات در فیلم All The Money In the World و فیلم Napoleon همکاری کرده است. فیلم Gladiator در سال ۲۰۰۰ روی پرده‌های سینما رفت و بیش از ۴۶۰ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کرد. فیلم گلادیاتور همچنین توانست نامزد دریافت ۱۱ جایزه اسکار شود و ۵ جایزه از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر نقش اول مرد برای راسل کرو دریافت کند.

فیلم Gladiator ۲ در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۲۴ (۲ آذر ۱۴۰۳)‌ روی پرده‌های سینما خواهد رفت.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند