بازیگران در پشت صحنه صداپیشگی «آخرین داستان»

به گزارش ردکارپت فیلم: گالری عکس‌های مراحل صداپیشگی انیمیشن «آخرین داستان» با حضور اشکان رهگذر، نویسنده و کارگردان و صداپیشگان این انیمیشن در گالری پردیس سینمایی باغ کتاب افتتاح خواهد شد.

گالری عکس‌های مراحل صداپیشگی انیمیشن «آخرین داستان»، عصر چهارشنبه ۱۳آذر طی مراسمی با حضور بازیگران و عوامل این انیمیشن در پردیس سینمایی باغ کتاب افتتاح خواهد شد.

انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر که پیش از این در ۳۲ کشور به نمایش در آمده، هم‌اکنون در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است.

این فیلم که با برداشتی آزاد از قصه ضحاک شاهنامه فردوسی ساخته شده است، تاکنون موفق به دریافت ۱۲ جایزه ملی و بین‌المللی شده است که سیمرغ بلورین بهترین انیمیشن جشنواره فیلم فجر از مهم‌ترین جوایز آن است. همچنین «آخرین داستان» به عنوان نماینده سینما ایران در فهرست اولیه اسکار ۲۰۲۰ قرار دارد.

پرویز پرستویی، لیلا حاتمی، حامد بهداد، بیتا فرهی، اشکان خطیبی، اکبرزنجان‌پور، باران کوثری، حسن پورشیرازی، فرخ نعمتی، شقایق فراهانی، مجید مظفری، زهیر یاری، بانیپال شومون و ملیکا شریفی‌نیا از مجموع بازیگرانی هستند که در این انیمیشن صداپیشگی کرده‌اند.

سایر عوامل اصلی این انیمیشن عبارتند از احسان رسول‌اف (تهیه‌کننده)، آرمان رهگذر و احسان رهگذر (مجریان طرح)، ژینوس پدرام (تدوین)، کریستف رضاعی (آهنگساز)، علیرضا علویان (طراحی و ترکیب صدا).


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند