زن‌ها فرشته‌اند ۲

تازه‌ترین آمار فروشِ سینماهای ایران

به گزارش ردکارپت فیلم: بررسی آمار فروش فیلم‌های روی پرده نشان می‌دهد که تعداد بلیت‌های فروخته شده در گیشه از فروش آنلاین بیشتر بوده است و این موضوع درباره تنها فیلم جدید این روزها یعنی «زن‌ها فرشته‌اند ۲» نیز صدق می‌کند.

براساس آمار درج شده در سامانه مدیریت فروش و اکران سینمای ایران (سمفا), فیلم «زن‌ها فرشته‌اند ۲» به کارگردانی آرش معیریان پس از یک هفته اکران به فروش ۱۲۵ میلیون تومانی رسید. این فیلم تا لحظه ارسال این گزارش، حدود هشت هزار بلیت فروخته که به نظر می‌رسد همانند دیگر فیلم‌ها، بیشتر خریدارهایش احتمالا بدون برنامه‌ریزی قبلی و با گذر از مقابل سینما برای تماشا ترغیب شده‌اند.

فیلم «شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت که اخیرا شورای صنفی نمایش به توقف اکرانش رضایت داد، پس از ۳۰ روز نمایش، با حدود ۱۴۰ هزار نفر تماشاگر، فروش دو میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومانی را در پایان اکران خود ثبت کرده است.

فیلم «خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری» به کارگردانی پیمان قاسمخانی هم در این حدود یک ماهی که پس از بازگشایی سینماها روی پرده رفته، حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروخته است.

«یلدا»ی مسعود بخشی پس از چهار هفته اکران، حدود ۹ میلیون تومان، مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست» ساخته سام کلانتری، حدود شش و نیم میلیون تومان و مستند «صحنه‌هایی از یک جدایی»، کارِ وحید صداقت، چهار میلیون تومان فروش داشته‌اند.

قرار بود از چهارشنبه هفته قبل، یعنی یکم مرداد، فیلم «آنجا همان ساعت» سیروس الوند هم در سینماها اکران شود ولی این فیلم هنوز آماده نیست.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند