نمایش

نمایش ۲ مستند ایرانی دیگر در جشنواره ایدفا

به گزارش ردکارپت فیلم: «رادیوگرافی یک خانواده» و «نان مقدس»، به چهار مستند دیگر ایرانی پیوستند که در جشنواره ایدفا به نمایش در خواهند آمد.

دو مستند ایرانی به بخش رقابتی مستند بلند و نیمه بلند سی و سومین جشنواره مستند آمستردام (ایدفا) اضافه شدند.

مستند «رادیوگرافی یک خانواده» به کارگردانی فیروزه خسروانی که محصول مشترک ایران، نروژ و سوئیس است، در بخش اصلی رقابتی مستندهای بلند ایدفا ۲۰۲۰ پذیرفته شده و مستند «نان مقدس» ساخته رحیم ذبیحی هم نماینده سینمای ایران در بخش رقابتی مستندهای نیمه بلند این رویداد سینمایی خواهد بود.

پیش از این، مستند «شادگان» ساخته آکو سالمی در بخش فیلم‌های کودک و نوجوان، «برف می‌نامد» به کارگردانی مرجان خسروی در بخش فیلم‌های مستند دانشحویی، «الناز عزیز» ساخته مانیا اکبری و محصول مشترک ایران، انگلستان و کانادا در بخش غیررقابتی فرانتلایت و «هنر زندگی در خطر» ساخته مینا کشاورز و محصول ایران و آلمان در بخش بهترین‌های جشنواره‌ها در این رویداد سینمایی پذیرفته شده بودند.

سی و سومین جشنواره فیلم مستند آمستردام (ایدفا) به عنوان یکی از مهم‌ترین جشنواره‌های سینمای مستند از ۱۶ نوامبر تا ۶ دسامبر (۲۶ آبان تا ۱۶ آذر) به صورت ترکیبی از نمایش‌های آنلاین و حضوری در کشور هلند برگزار خواهد شد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند