نمایش خانگی

تماشای آنلاین سریال‌های نمایش خانگی رشد ۳۰ درصدی داشته

به گزارش ردکارپت فیلم: آخرین آمارها از تماشای آنلاین سریال‌های نمایش خانگی در یک پلتفرم حکایت از رشد ۳۰ درصدی دارد.

در آستانه انتشار قسمت بیستم سریال آقازاده، میانگین دقیقه تماشا در ١٢ ساعت ابتدایی پخش پنج قسمت آخر این سریال (۱۸،۱۷،۱۷،۱۶ ،۱۵) به بیش از ۱۳ میلیون ۱۰۰ هزار دقیقه تماشا رسیده که در مقایسه با میانگین ۱۲ ساعت ابتدایی پنج قسمت ابتدایی این سریال که بیش از ۱۰میلیون و ۲۰۰ هزار دقیقه تماشا بود نشان از رشد ۲۸ درصدی میزان بازدید این سریال دارد.

بر اساس همین آمار، میزان دقیقه تماشا مخاطبان این سریال طی ۱۲ ساعت ابتدایی قسمت ۱۹ به تنهایی نسبت به قسمت اول جهش دو برابری پیدا کرده است.

طبق این آمار در ۱۲ ساعت ابتدایی پخش قسمت ۱۹ سریال آقازاده ۲۴۳ هزار اکانت کاربری در این سامانه آن را تماشا کرده اند که بالاترین رکورد تعداد مخاطب در بین قسمت های خود سریال است.

این سریال پیش از این نیز با گذشت چهار روز از انتشار قسمت اول، رکورد ۲۵ میلیون دقیقه تماشا را ثبت کرده بود. این آمار تا پیش از پخش قسمت ۱۹ به حدود ۶۶ میلیون دقیقه تماشا رسید که با اختلاف قابل توجهی بالاترین میزان دقیقه تماشای قسمت اول در بین کل سریال های شبکه نمایش خانگی است.

قسمت بیستم سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا روز جمعه ۱۶ آبان در سرویس‌های وی‌اودی و شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند