موسیقی

امیر توسلی موسیقی «بچه زرنگ» را می‌سازد

به گزارش ردکارپت فیلم: «بچه زرنگ» از جدیدترین انیمیشن‌های سینمایی کشور است که امیر توسلی ساخت موسیقی آن را به دست گرفت.

به موازات آخرین فرآیندهای تولید این انیمیشن سینمایی، امیر توسلی کار آهنگسازی فیلم را آغاز کرد.

امیر توسلی، آهنگساز سینمای ایران سابقه ساخت موسیقی آثار تلویزیونی همچون «مختارنامه» و آثار سینمایی از جمله «کافه ستاره»، «دایره زنگی»، «اخراجی ها ۲»، «گشت ۲»، «نهنگ عنبر۲»، «اکسیدان»، «چهارانگشت»، «تگزاس»، «قانون مورفی» و … را برعهده داشته است.

انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» اولین فیلم سینمایی انیمیشن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان است که توسط گروه هنرپویا و با سرمایه‌گذاری مشترک کانون پرورش فکری و هنرپویا، آخرین مراحل فنی تولید و پساتولید را پشت سر می‌گذار‌د.

در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: «محسن پسربچه‌ای است که عاشق ابرقهرمان‌های فیلم‌هاست و همیشه تلاش می‌کند تا با وسایل ابرقهرمانی‌اش به هرکس و هر چیزی کمک کند. او در یک اتفاق نادر با حیوانی مواجه می‌شود که از گونه حیوانات منقرض شده ایران است. محسن تصمیم می‌گیرد تا به آن حیوان کمک کرده و او را به زادگاهش بازگرداند. اما سفر به دلِ جنگل، نبرد با شکارچیان و رویارویی با حیوانات منقرض‌شده دیگر، شروع یک ماجرای پیچیده برای محسن است… .»

«بچه زرنگ» انیمیشن جدیدی از گروه «هنرپویا» به تهیه‌کنندگی حامد جعفری و کارگردانی هادی محمدیان است که چندی پیش خبر اتمام تدوین آن نیز منتشر شده بود. «هنرپویا» در کارنامه خود، تجربه ساخت و عرضه فیلم‌های سینمایی «شاهزاده‌روم» و «فیلشاه» را داشته است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند