بازی

سرنوشت نامعلوم اکران فیلم جدید مایکل بی‌جردن

به گزارش ردکارپت فیلم: پارامونت پیکچرز تریلر جاسوسی با بازی مایکل بی جردن را از برنامه‌های اکران بیرون کشید.

فیلم «بدون پشیمانی» با بازی مایکل بی جردن که قرار بود سال ۲۰۲۰ اکران شود، از برنامه اکران بیرون کشیده شد.

فیلم «بدون پشیمانی» که با اقتباس از رمانی از تام کلنسی ساخته شده بدون توضیح بیشتری از سوی استودیوی سازنده‌اش از برنامه اکران حذف شد.

تابستان گزارش شده بود که آمازون استودیو در حال عقد قراردادی برای به دست آوردن حقوق پخش این فیلم است.

در عین حال در ماه ژوئن کمپانی اعلام کرده بود که اکران این فیلم را حدود ۵ ماه عقب می‌اندازد و آن را از ۲ اکتبر به ۲۶ فوریه ۲۰۲۱ موکول می‌کند اما اکنون به جای این فیلم در این تاریخ فیلم زندگینامه‌ای بیلی هالیدی به کارگردانی لی دانیلز جای گرفته است. این فیلم ابتدا قرار بود ۱۲ فوریه اکران شود و حالا تاریخ اکرانش ۲ هفته عقب افتاده تا جای «بدون پشیمانی» را بگیرد.

استودیو پارامونت پیکچرز همچنین اعلام کرد که فیلم «ریزگردها» را هم که قرار بود ۴ ژوئن ۲۰۲۱ اکران شود از تاریخ اکران بیرون کشیده است. این‌ها جدیدترین فیلم‌هایی هستند که هالیوود از برنامه اکران بیرون کشیده و این مشکلی است که سینمادارها را به شدت نگران ساخته است. در حالی که هالیوود معتقد است تماشاگران به دلیل کووید ۱۹ تمایلی به بازگشت به سینماها ندارند، سینماداران معتقدند نمایش فیلم‌های بزرگ مردم را به سینماها بازمی‌گرداند.

کتاب «بدون پشیمانی» تام کلنسی نخستین بار سال ۱۹۹۳ منتشر شد و داستان آن در دهه ۱۹۷۰ می‌گذرد. یک افسر سابق نیروی دریایی در مرکز این داستان قرار داد که با سیا همکاری می‌کند و می‌خواهد انتقام قتل نامزدش را از گانگسترهای مواد مخدر بگیرد. برت گِلمن، جودی ترنر اسمیت، جیمی بل، جک کیسی، تاد لاسنس، لوک میچل و کم گیگاندت دیگر بازیگران این فیلم هستند.

تهیه‌کنندگان این فیلم مایکل بی‌جردن، آکیوا گلدزمن، آندری نِمِک و جاش آپلبام و کارگردان فیلم استفانو سولیما است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند