جشنواره فیلم‌های ورزشی

نکوداشت علی انصاریان در جشنواره فیلم‌های ورزشی

به گزارش ردکارپت فیلم: نکوداشت علی انصاریان در دوازدهمین جشنواره فیلم‌های ورزشی برگزار می‌شود.

سیدمجتبی علوی دبیر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران با اشاره به اینکه مراسم پایانی دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران پنجشنبه ۲۱ اسفندماه همزمان با مبعث حضرت رسول (ص) با حضور حداقلی برگزیدگان و داوران در سالن همایش‌های مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب؛ راگا دید برگزار می‌شود، اظهار کرد: تاخیر یک‌ساله به دلیل صادر نشدن مجوزهای لازم و شیوع ویروس کرونا، اکران آثار و مراسم اهدای جوایز بوده است.

وی بیان کرد: نظرسنجی مردمی انتخاب بهترین مجری، گزارشگر و برنامه ورزشی تلویزیون نیز با مشارکت بالای مخاطبان برگزار و برگزیده‌ها در بخش‌های مختلف مشخص شدند که در مراسم اختتامیه معرفی و قدردانی می‌شوند. همچنین برندگان جوایز جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان که در ۲ سال اخیر حائز رتبه شده‌اند نیز در این مراسم قدردانی می‌شوند.

به گفته علوی، مراسم اختتامیه این دوره جشنواره از شبکه ورزش سیما، سایت جشنواره فیلم ورزشی و مجموعه‌های «ورزش سه» و «طرفداری برای مخاطبان» پخش خواهد شد.

وی در پایان گفت: در این دوره نکوداشت زنده یاد علی انصاریان که عضو هیات داوران در یکی از بخش‌های اصلی جشنواره بود و تکریم مقام مادر که شاخصه اخلاقی وی محسوب می‌شد، برگزار خواهد شد. همچنین بزرگداشت سه چهره مطرح ماندگار در حوزه سینما، ورزش و رسانه طبق سنوات قبل برگزار می‌شود و از آنان تجلیل به‌عمل خواهد آمد که به‌ زودی جزییات آن اطلاع رسانی می‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند