جشنواره فیلم کوتاه

«زرد» به عفو بین‌الملل رسید

به گزارش ردکارپت فیلم: فیلم کوتاه «زرد» به کارگردانی سحر محمودی به هشتمین دوره جشنواره فیلم کوتاه حقوق بشر… حرکت! در اسپانیا راه یافت.

جشنواره فیلم کوتاه «حقوق بشر…حرکت!» (Mostra Internacional de Curtmetratges, “Drets Humans i… Acció!”) از سال ۱۳۹۳ آغاز به کار کرد و آثار برگزیده خود را با موضوع حقوق بشر سالانه به نمایش می‌گذارد.

فیلم کوتاه زرد به کارگردانی سحر محمودی به عنوان نماینده ایران در این رویداد روز ۲۳ آبان (چهارده نوامبر میلادی) در مرکز نمایشی «Teatre del Rava» به نمایش در می‌آید. این رویداد توسط «گروه محلی کاستِلین»، زیرمجموعه‌ای از «عفو بین الملل»، ترتیب داده شده است.

فیلم کوتاه زرد با حضور علیرضا استادی کودک‌همسری را به نقد می‌کشد.

نخستین حضور جهانی زرد در بخش مسابقه‌ بیست و یکمین دوره جشنواره «سینه‌لبو» شیلی، از جشنواره‌های مورد تأیید آکادمی اسکار، بود.

علیرضا استادی ، بهناز پورفلاح ، کیمیا ملایی ، آیناز جمعه‌نصب ، ندا شایان ، هستی خلیلی ، علی اصغر آشوری و محسن رضازاده بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

زرد به نویسندگی و کارگردانی سحر محمودی و تهیه‌کنندگی محمد متین کهن‌ترابی ساخته شده و پخش بین‌المللی آن برعهده شرکت پخش بین المللی «شمید فیلم» است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند