شهرام مکری

نمایش «جنایت بی‌دقت» در آمریکا و عراق

به گزارش ردکارپت فیلم: «جنایت بی دقت» به کارگردانی شهرام مکری در آمریکا و عراق به نمایش درمی آید.

فیلم سینمایی «جنایت بی‌دقت» به کارگردانی شهرام مکری تا پایان آبان، ۲ نمایش جشنواره‌ای و یک اکران همراه با جلسه پرسش و پاسخ خواهد داشت.

این فیلم در ادامه نمایش‌های بین‌المللی‌اش، شنبه ۲۹ آبان در سالن بیلی وایلدر لس‌آنجلس به نمایش در می‌آید. این نمایش که توسط دانشگاه «یوسی‌ال‌ای» برگزار می‌شود، همراه با جلسه پرسش و پاسخ با حضور شهرام مکری خواهد بود. همزمان با این نمایش، فیلم در بیستمین دوره جشنواره «تیبورن» در سانفرانسیسکو به نمایش در می‌آید. جشنواره تیبورن اعلام کرده که «جنایت بی‌دقت» در بخش بهترین‌های جشنواره‌ها در این فستیوال نمایش داده می‌شود.

همچنین فستیوال بین‌المللی دهوک که این روزها در کردستان عراق درحال برگزاری است «جنایت بی‌دقت» را در بخش سینمای جهان به نمایش می‌گذارد. هشتمین دوره جشنواره دهوک در حال برگزاری است و این فستیوال علاوه بر «جنایت بی‌دقت» میزبان فیلم‌هایی مانند «قهرمان»، «تی‌تی» و «زاولا» خواهد بود.

«جنایت بی‌دقت» محصول «موسسه فرهنگی هنری کارنامه» به تهیه‌کنندگی نگار اسکندرفر قرار است آذر در سینماهای ایران نمایش داده شود. نسرین میرشب از کمپانی «دریم لب» در فرانسه؛ پخش بین‌المللی و شرکت «نمایش‌گستران» پخش داخلی فیلم را برعهده دارند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند