پوستر

رونمایی از پوستر فیلم سینمایی “بندربند”

به گزارش ردکارپت فیلم: منیژه حکمت کارگردان فیلم سینمایی “بندربند” در صفحه شخصی اینستاگرام خود از انتشار رسمی پوستر این فیلم خبر داده است.
منیژه حکمت با انتشار این عکس در اینستاگرام خود آورده است:
با طرحی از فرهاد فزونی، پوستر رسمی “بندر بند” رونمایی شد.
طرحی که یادآور گرافیک صفحه‌های ٣٣ دور موسیقی است.

پوستر فیلم سینمایی “بندر بند” به کارگردانی منیژه حکمت با طرحی از فرهاد فزونی رونمایی شد.
به نقل از روابط عمومی فیلم، پوستر رسمی فیلم سینمایی “بندر بند” ساخته منیژه حکمت به تهیه کنندگی منیژه حکمت و مهشید آهنگرانی فراهانی که از ١٠ آذر اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز می‌کند، رونمایی شد.

طراحی پوستر این فیلم که همزمان در سینماهای “هنر و تجربه” نیز روی پرده می‌رود، توسط فرهاد فزونی انجام شده است.

فرهاد فزونی که بیشتر با کارهای تایپوگرافی خود شناخته می‌شود، این بار پوستری متفاوت برای فیلم “بندر بند” طراحی کرده که فضای تصویرسازی در آن غالب شده و بیشتر یادآور گرافیک صفحه‌های گرام ٣٣ دور است.

در این پوستر چهره رضا کولغانی بازیگر فیلم، توسط فرهاد فرونی تصویرسازی شده است. رضا کولغانی که در میان نسل جوان علاقه مند به موسیقی به عنوان خواننده گروه موسیقی داماهی شناخته می‌شود، در فیلم بندر بند در نقش یکی از اعضای گروه موسیقی با نام بندر بند بازی می‌کند.

فزونی تصویر شخصیت “نوید” با بازی رضا کولغانی را در حالی به تصویر کشیده است که در حال نواختن گیتار است.

در خلاصه داستان “بندر بند” آمده است: یک بند کوچک موسیقی از شهرستان‌های جنوب ایران قصد دارند بعد از مدت‌ها در یک کافی شاپ در تهران وارد یک رقابت غیر رسمی شوند. مهلا به همراه سایر اعضای بندر بند، همسرش و یکی از نزدیک ترین دوستان شأن سفر خود را از سک استان جنوبی به تهران آغاز می‌کنند، آن هم درست زمانی که همه داشته‌های خود را در سیل از دست داده اند.

رضا کولغانی، امیر حسین طاهری، مهلا موسوی و پگاه آهنگرانی بازیگران بندر بند هستند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند