سینما‌ها

اتوبیوگرافی استیون اسپیلبرگ سال بعد راهی سینما می‌شود

به گزارش ردکارپت فیلم: فیلم بعدی استیون اسپیلبرگ که بر اساس کودکی‌های این کارگردان است در تعطیلات شکرگزاری سال بعد راهی سینما‌ها می‌شود.

درام «فابلمن‌ها» (The Fablemans) ساخته استیون اسپیلبرگ که کاملاً برگرفته از دوران کودکی این فیلمساز است، در روز شکرگزاری سال آینده در سینما‌ها اکران خواهد شد.

این فیلم از یونیورسال پیکچرز و آمبلین قرار است در ۲۳ نوامبر ۲۰۲۲ اکران خواهد شد.

اگرچه تقویم اکران ممکن است قبل از آن زمان تغییر کند، اما در حال حاضر قرار است «فابلمن‌ها» در همان روز با یک پروژه انیمیشن که هنوز نام آن انتخاب نشده از دیزنی و دو هفته پس از «پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد» (Black Panther: Wakanda Forever) (۱۱ نوامبر) مارول به نمایش درآید.

فیلم نیمه اتوبیوگرافی «فابلمن‌ها» در آریزونا، جایی که اسپیلبرگ سال‌های کودکی خود را سپری کرد، می‌گذرد و میشل ویلیامز ، ست روگن ، پل دانو و گابریل لابل در آن بازی می‌کنند. جزئیات داستان مخفی نگه داشته شده است، اما گفته می‌شود که «فابلمن‌ها» تجربه‌های رشد یک کودک عاشق سینما را به نمایش می‌گذارد که در نهایت موفق‌ترین کارگردان در دوران مدرن شد.

انتظار می‌رود ویلیامز و دانو نقش‌هایی را با الهام از مادر و پدر اسپیلبرگ ایفا کنند، در حالی که نقش روگن تحت تأثیر عموی مورد علاقه کارگردان است.

اسپیلبرگ به همراه تونی کوشنر ، نمایشنامه‌نویس «فرشته‌ها در آمریکا» (Angels in America)، فیلمنامه این فیلم را نوشته است. این زوج اخیراً در «داستان وست ساید» (West Side Story) که اقتباسی از موزیکال کلاسیک روی صفحه نمایش بزرگ است، با هم همکاری کردند و نقد‌های مثبتی دریافت کردند. اسپیلبرگ و کوشنر قبلاً در سال ۲۰۰۵ در درام اکشن تاریخی «مونیخ» (Munich) و قطعه دوره‌ای «لینکلن» (Lincoln) در سال ۲۰۱۲ با بازی دانیل دی لوئیس در نقش شانزدهمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا همکاری کردند.

اسپیلبرگ علاوه بر کارگردانی و نویسندگی، تهیه‌کنندگی «فابلمن‌ها» را با کوشنر و کریستی ماکوسکو کریگر برعهده دارد. تولید این فیلم در ماه جولای آغاز شد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند