پوستر

پوستر «پیک نیک در میدان جنگ» منتشر شد

به گزارش ردکارپت فیلم: پوستر نمایش «پیک نیک در میدان جنگ» که از ۲۳ آذر اجرای خود را آغاز می‌کند، منتشر شد.

پوستر نمایش «پیک نیک در میدان جنگ» به کارگردانی مرتضی درویش با طراحی بهمن عزیزی منتشر شد. همچنین پیش فروش بلیت های این نمایش نیز که قرار است از ۲۳ آذر در تئاتر آبان روی صحنه برود، آغاز شد.

پیک نیک در میدان جنگ، نوشته فرناندو آرابال و ترجمه داریوش مودبیان از جمله نمایشنامه‌های کمدی ضد جنگ است که در آن پدر و مادر سربازی به نام زاپو تصمیم می‌گیرند روز یکشنبه پیک‌نیک را در میدان جنگ به همراه پسرشان برگزار کنند و … .

بهمن عزیزی طراح پوستر نمایش نیز با استفاده از تضاد موقعیت پیک نیک و میدان جنگ که در نمایشنامه وجود دارد و با استفاده از عناصر و فضای جنگی، در کنار رنگ زنده و شاد دستمال آشپزخانه، پوستر این نمایش را طراحی کرده است.

تهیه کنندگی این پروژه نمایشی را اشکان اطمینان انجام داده و در گروه کارگردانی این نمایش دیبا کنعانی و آرمان فتحی به عنوان دستیار کارگردان، حسام کلانتری مشاور پروژه، کتایون جباریان به عنوان مدیر تولید و علی قنبری به عنوان مدیر صحنه همکاری می‌کنند.

بازیگران این نمایش نیز به ترتیب ورود به صحنه اشکان اطمینان ، مصطفی دهقانی ، شیرین میرمهدی ، محمدرضا حسنی ، امیر شیرخانی و امیر قیاسی هستند.

در گروه طراحان نیز یاسمین پولادی طراح گریم، مرتضی درویش طراح لباس، ستاره حسینی طراح صحنه، عاطفه خانی طراح حرکات موزون، بهمن عزیزی طراح پوستر، حسام کلانتری ساخت ویدئوآرت را بر عهده دارند.

مسئول روابط عمومی و رسانه این نمایش زهرا شایان فر و عکاس مریم موسوی هستند.

پیک نیک در میدان جنگ، از ۲۳ آذر ساعت ۱۹ در تئاتر آبان روی صحنه می رود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند