حمیدرضا هنری

اکران فیلم «گیتی همسر علیرضا» آغاز شد

به گزارش ردکارپت فیلم: سینماهای «هنر و تجربه» از ۸ دی میزبان فیلم «گیتی همسر علیرضا» به کارگردانی حمیدرضا هنری شدند.

در ادامه اکران فیلم‌های جدید در سینماهای «هنر و تجربه»، فیلم «گیتی همسر علیرضا» به کارگردانی حمیدرضا هنری و تهیه‌کنندگی همایون رضا عطاردی و عزت الله جامعی ندوشن اکران خود را از روز چهارشنبه ۸ دی در سینماهای این موسسه آغاز کرد.

«گیتی همسر علیرضا» در ژانر ملودرام ساخته شده و محصول سال ۹۸ است.

آرش آصفی ، رویا جاویدنیا ، زهرا برومند ، کریم اکبری‌مبارکه ، سیامک راشدی ، مریم معینی و با معرفی ریحانه رضی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

در خلاصه داستان فیلم «گیتی همسر علیرضا» آمده است: گیتی و علیرضا در کنار هم زندگی آرام و متوسطی دارند. گیتی که استادیار دانشگاه است برای ارائه مقاله علمی خود باید به ژنو سفر کند. علیرضا در کابوس‌هایی که او را در مرز از بین رفتن قرار داده، سرگردان است. او به پیشنهاد روانپزشک خود دست به اعتراف عجیبی می‌زند. اعترافی که مسیر زندگی عاشقانه گیتی و علیرضا را به فروپاشی می‌کشاند.

عوامل این فیلم عبارتند کارگردان: حمیدرضا هنری، نویسندگان فیلمنامه: حمیدرضا هنری و سیدفاضل وزیری‌محبوب، گرافیک: ابراهیم حقیقی، مدیر فیلمبرداری: محمد رسولی، طراح چهره‌پردازی: علی ضرابی، تدوین و طراح صحنه: حمیدرضا هنری، موسیقی: داریوش تقی‌پور (اوستا)،صدابردار: علی‌اصغر علیان، طراح صدا: مهران ملکوتی، جلوه‌های ویژه بصری: فرید ناظرفصیحی، مدیر برنامه‌ریزی: علیرضا رضوانی، تصحیح رنگ: سامان مجدوفایی، تهیه‌کنندگان: همایون رضا عطاردی و عزت الله جامعی‌ندوشن و محصول: بنیاد سینمایی فارابی.

آیین دیدار فیلم «گیتی همسر علیرضا» ۱۰ دی ماه ساعت ۱۹ در موزه سینما برگزار می‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند