شهاب حسی

پروژه جدید شهاب حسینی پس از اظهارنظر جنجالی

به گزارش ردکارپت فیلم:  فیلم سینمایی «مسخ نرگس» ساخته حامد علیزاده، جدیدترین پروژه سینمایی با بازی شهاب حسینی است که در بوشهر فیلمبرداری می‌شود.

در فهرست پروانه‌های ساخت جدید صادرشده از سوی سازمان سینمایی، نام فیلم «مسخ نرگس» به تهیه‌کنندگی مشترک سعید شرفی‌کیا و موسسه تبیان دیده می‌شود.

در حالی به تازگی خبر صدور پروانه ساخت برای این فیلم سینمایی رسانه‌ای شده که گفته می‌شود فیلمبرداری این اثر، از بهمن ماه ۱۴۰۰ در شهر بوشهر آغاز شده است.

در این فیلم به نویسندگی و کارگردانی حامد علیزاده، چهره‌هایی چون شهاب حسینی، پدرام شریفی، جمشید هاشم‌پور، بهناز جعفری و مجید نوروزی نقش‌آفرینی می‌کنند و شماری بازیگر خارجی نیز در این اثر حضور دارند.

حامد علیزاده کارگردان این اثر، پیشتر تله‌فیلم «خون‌بها» را به تهیه‌کنندگی بصیر سلحشور فرزند زنده‌یاد فرج‌الله سلحشور کارگردانی کرده است.

اگرچه تاکنون خلاصه داستانی از «مسخ نرگس» منتشر نشده، اما نام این اثر یادآور تابلوی مشهور سالوادور دالی نقاش و هنرمند اسپانیایی است. ارتباط قصه این فیلم با این تابلو، روشن نیست.

موسسه تبیان با نام کامل «نگار فیلم تبیان» دفتر فیلمسازی فرج‌الله سلحشور سینماگر فقید سینمای ایران است که در سال ۹۴ درگذشت. شاخص‌ترین پروژه این موسسه، سریال تلویزیونی «یوسف پیامبر(ع)» به نویسندگی و کارگردانی فرج‌الله سلحشور بود که در دهه ۸۰ ساخته شد.

شهاب حسینی بازیگر این فیلم، در روزهای پایانی اسفندماه ۱۴۰۰، در ویدیویی که بازتاب فراوانی یافت، از نارضایتی‌های خود به عنوان یک سینماگر از وضعیت سینما گفت و توضیح داد از این به بعد تنها در پروژه‌هایی حضور می‌یابد که مصداق شعری از مولوی با مطلع «حیلت رها کن عاشقا، دیوانه شو، دیوانه شو» باشد. به نظر می‌رسد نخستین پروژه این ستاره سینما پس از این اظهارنظر، احتمالا با معیارهای مدنظر او همخوانی داشته باشد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند