تریلر جدید فیلم Black Widow با بازی اسکارلت جوهانسون منتشر شد

طبق گزارشی از ردکارپت فیلم در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر کوتاه دیگری از فیلم Black Widow منتشر شده است. در این تبلیغ تلویزیونی شاهد تصاویر جدیدی هستیم که شاید جالب‌ترین بخش آن احتمالا اولین مبارزه تن به تن بلک ویدو با تسک‌مستر باشد که در این صحنه تسک‌مستر شروع به اسکن کردن حرکات ناتاشا رومانوف می‌کند تا حرکات او را تقلید کند. البته این تریلر کوتاه نشان می‌دهد تسک‌مستر حتما نیازی به حضور فیزیکی دشمنش ندارد و می‌تواند اطلاعات مبارزه با دیگران را پیش از آن نیز دریافت کند

به‌تازگی اولین واکنش‌های رسمی فیلم Black Widow منتشر شده که بیشتر این واکنش‌ها مثبت بوده است. بسیاری از منتقدان به تحسین از بازی فلورنس پیو پرداخته‌اند و همچنین امیدوار هستند تا داستان خانواده ناتاشا رومانوف در آینده ادامه پیدا کند.

اسکارلت جوهانسون، دیوید هاربر، ریچل وایس، فلورنس پیو، او.تی. فاگبنلی، ویلیام هرت، ری وینستون، اور اندرسون و الیویر ریچترز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Black Widow حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کیت شورتلند وظیفه کارگردانی فیلم بلک ویدو را براساس فیلمنامه‌ای از اریک پیرسون، ژاک شفر و ند بنسون بر عهده داشته است. به نقل از Box Office Pro، فیلم Black Widow با افتتاحیه‌ای در بازه ۶۵ تا ۹۰ میلیون دلار روی پرده‌ خواهد رفت و پیش‌بینی می‌شود فیلم بلک ویدو درنهایت بین ۱۵۵ تا ۲۵۵ میلیون دلار در گیشه آمریکای شمالی فروش کند. عملکردی که شاید در مقایسه با بیشتر فیلم‌های دنیای سینمایی مارول چشمگیر نباشد، اما در دوران کرونا فراتر از انتظار توصیف شده است.

فیلم Black Widow قرار است در تاریخ ۹ ژوئیه (۱۸ تیر) روی پرده‌های سینما برود. همچنین فیلم بلک ویدو قرار است با برنامه Premier Access همزمان روی دیزنی پلاس نیز منتشر شود که بینندگان باید ۳۰ دلار برای تماشا فیلم جدید دنیای سینمایی مارول پرداخت کنند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند