کمدی

بازیگر محبوب به تلویزیون بر می‌گردد

به گزارش ردکارپت فیلم: بازیگر سریال‌های کمدی ماندگار تلویزیون قرار است با ساختِ‌ طنزهای آیتمی و نقش‌آفرینی هنرمندان سینمای ایران به قابِ جعبه جادو برگردد.

سیدجواد رضویان مدتی قبل برنامه‌ای به نام «یه عید حسابی» روی آنتن شبکه نسیم داشت. او این روزها کمتر از گذشته برای تلویزیون سریال و یا برنامه‌ای دارد و چند صباحِ قبل با «جادوگر» به شبکه نمایش‌خانگی آمد. البته او در تجربه کارگردانی‌اش، آثار قابل توجهی را از خودش به یادگار گذاشته که فیلم سینمایی «زهر مار» بیش از دیگران موردِ بحث قرار گرفت.

او این روزها قرار است هم «آدم‌ حسابی» را برای شبکه نسیم آماده کند و هم واردِ ساخت طنزهای آیتمی شود. پیگیری‌های خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد تجربه جالب‌ِ «عید حسابی» با اجرای جواد رضویان و لاله صبوری، قرار است به برنامه‌ای ثابت تحت عنوان «آدم حسابی» تبدیل شود.

جواد رضویان این روزها مشغول آماده کردن مقدمات تولید طنز آیتمی ۹۰ شبی برای شبکه نسیم است. همان آثار سیت‌کامی که محمدرضا خوشرو مدیر شبکه نسیم پیش از آن درباره‌اش صحبت کرده بود و قرار است در این شبکه تلویزیونی شاهدِ‌ساخت این دست کارها باشیم. به نوعی در کنارِ بازگشت تله تئاتر و ابتکارِ تله تعزیه، رونقِ ساختِ سریال‌های سیت‌کام هم در دستور کار قرار دارد.

مراحل اخذِ مجوز ساخت این طنز آیتمی ۹۰ شبی انجام شده و قرار است امروز یا فردا پیش‌تولید این اثرِ تلویزیونی آغاز شود. پیگیری‌ها نشان می‌دهد که اول زمستان، طنزِ آیتمی جواد رضویان پخشِ خود را شروع می‌کند و تا عید نوروز روی آنتن خواهد بود.

جواد رضویان بیشتر به نقش‌آفرینی در طنزهای مهران مدیری شناخته می‌شود که مدت‌ها است با او همکاری نداشته و آخرین سریال تلویزیونی‌اش را با سیامک انصاری کارگردانی کرد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند