پلتفرم

بریتانیا حق پخش یک فیلم سینمایی ایرانی را خرید

به گزارش ردکارپت فیلم: معتبرترین پلتفرم آنلاین کشور بریتانیا حق پخش فیلم سینمایی «برنده‌ها» را خریداری کرد.

فیلم سینمایی «برنده‌ها» همچنان روی پرده سینماهای کشور بریتانیا قرار دارد و به تازگی نیز اکران آنلاین این فیلم توسط کمپانی BFI – به عنوان معتبرترین پلتفرم آنلاین کشور بریتانیا – آغاز شده است.

حسن ناظر کارگردان ایرانی تبار «برنده‌ها» که از زمان آغاز اکران این فیلم در بسیاری از جلسات پرسش و پاسخ منتقدان و خبرنگاران بریتانیا حضور یافته، درباره میزان استقبال مخاطبان از فیلمش گفت: «برنده‌ها» در سینماهای بریتانیا همچنان با استقبال خوب تماشاگران در حال اکران است. ضمن این‌که کمپانی BFI که به عنوان یکی از معتبرترین پلتفرم‌های آنلاین کشور بریتانیا شناخته می‌شود به تازگی حق پخش «برنده‌ها» را خریداری کرده و در حال حاضر فیلم همزمان با اکران سینماها به صورت آنلاین نیز به نمایش درآمده است.

وی افزود: هنوز زمان اکران داخلی فیلم نیز مشخص نیست و فکر می‌کنم پس از پایان نمایش فیلم در بریتانیا می‌توانیم برای اکران ایران برنامه‌ریزی کنیم.

این کارگردان همچنین درباره فعالیت‌های آتی خود نیز اظهار داشت: به دعوت یک کمپانی آمریکایی قرار است زمستان امسال فیلمی را با محوریت کودکان در این کشور مقابل دوربین ببرم. بازیگران و عوامل فیلم به طور کامل از کشور آمریکا انتخاب خواهند شد و در حال حاضر نیز یک نویسنده مشغول نگارش نهایی فیلمنامه است.

«برنده‌ها» داستان زندگی یحیی و دوست هم روستایی‌اش است که عاشق سینما هستند، آنها مجسمه گرانبهایی را که متعلق به یکی از کارگردانان به نام است پیدا می‌کنند، در پی یافتن صاحب اصلی مجسمه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

رضا ناجی، حسین عابدینی، ملاکی زیکریا، محمود جعفری، پارسا مقامی، هلیا محمدخانی، عزت‌الله رمضانی‌فر، شهرزاد کمال‌زاده، مانی نورمحمدی، ماهان نورمحمدی، محسن فدایی‌باش، رضا مقامی، اصغر سمسارزاده و میرطاهر مظلومی، بازیگرانی هستند که در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

محسن مسافرچی به عنوان تهیه‌کننده ایران در این فیلم حضور دارد. پل ولش، نادیرا ماری و جنیفر آرمیتاج نیز تهیه‌کنندگان خارجی این فیلم هستند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند