تگزاس

جایزه ویژه جشنواره تگزاس آمریکا به «هفت و نیم» رسید

به گزارش ردکارپت فیلم: فیلم سینمایی «هفت و نیم» جایزه ویژه هیات داوران جشنواره تگزاس آمریکا را دریافت کرد.

هفت و نیم ساخته نوید محمودی توانست در ششمین دوره جشنواره Indie Meme Film Festival, Texas, USA جایزه تقدیر ویژه هیأت داوران را دریافت کند.

هفت و نیم به نویسندگی و کارگردانی نوید محمودی و تهیه کنندگی جمشید محمودی به همراه ۱۶ فیلم دیگر از جنوب آسیا در این جشنواره رقابت کرد و از طرف هیأت داوران مورد قدردانی قرار گرفت.

این جشنواره در تگزاس برگزار شد و فیلم هفت و نیم دو نمایش در آن داشت. نوید محمودی به صورت آنلاین در جلسه پرسش و پاسخ حاضر شد و به سوالات پاسخ داد.

این فیلم دارنده غزال طلایی جشنواره استرالیا محصول مشترک ایران و افغانستان است که سال گذشته در جشنواره بین المللی فیلم بوسان افتتاح شد.

فیلم برادران محمودی داستان زندگی هفت دختر افغانی و ایرانی را در هفت اپیزود روایت می‌کند.

شرکت دریم لب فیلمز به مدیریت نسرین میر شب پخش کننده بین‌المللی فیلم برادران محمودی است.

ندا جبرائیلی، هستی مهدوی، آناهیتا افشار، فرشته حسینی، شیدا خلیق، افسانه کمالی، متین حیدری نیا، شادی مختاری، آتیه جاوید، محمدرضا غفاری، علیرضا کمالی، حسین مهری، رؤیا جاویدنیا، علیرضا استادی، هانیه قاسمی، روژان تقی زاده، زهرا بهروزمنش، مهسا همتی، محیا صدرزاده، آرمیتا فروزنده، فاطمه صادقی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: این فیلم ماجرای زندگی هفت دختر افغانی و ایرانی را در هفت اپیزود به صورت سکانس پلان روایت می‌کند؛ هفت و نیم قصه دخترانی است که جمعه شب مراسم عروسی آنها برگزار شود اما هر کدام از آنها به نوعی درگیر مسئله‌ای هستند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند