کارگردان

«جرأت ‌یا حقیقت» تلخی چالش جوانان به زبان طنز

به گزارش ردکارپت فیلم: کارگردان جرأت یا حقیقت گفت: موضوع نمایش به یکی از مشکلات اجتماعی جوانان و چالش‌های موجود بین آنها با خانواده مربوط است که البته با زبان طنز در لحظه بیان و به آن پرداخته است.

  سودابه کنعانی شامگاه سه‌شنبه در نشست خبری دست اندرکاران قبل نمایش عمومی نمایش جرأت یا حقیقت اظهار کرد: البته با توجه با ذائقه مردم و نیز استعداد خوبی که در ۹ بازیگر دختر دوره دوم دبیرستان این نمایش وجود داشت، بهتر دیدم آن را در ژانر طنز عرضه کنم.

کارگردان جرأت یا حقیقت گفت: نمایش جرأت یا حقیقت از بین ۱۴۰ گروه از ۳۱ استان کشور به عنوان نماینده خراسان رضوی و به همراه ۹ نمایش دیگر به مرحله کشوری راه یافته که قرار است تیرماه امسال برگزار شود.

وی افزود: نمایش حقیقت یا جرأت از ۳۱ خرداد ماه جاری از ساعت ١٩ و سی دقیقه در تالار اندیشه جنب باغ ملی تربت‌حیدریه به مدت هفت شب به نمایش در خواهد آمد.

کنعانی در معرفی سوابق کاری خود نیز گفت: متولد ۱۴ آذرماه ۱۳۶۹ دانش آموخته رشته دبیری زبان انگلیسی و به دلیل علاقه شخصی به هنر و به خصوص هنرهای نمایشی از سال ۱۳۹۳ به صورت رسمی کار خود را با نمایش نیلوفر آبی به کارگردانی مهدی حسن‌زاده با موضوع دفاع مقدس در جشنواره تئاتر زائر آغاز کردم.

کارگردان جرأت یا حقیقت افزود: در نمایش‌هایی چون سه نظریه درباره یک مرگ به کارگردانی وحید بهاری، ۳۶۰ درجه به کارگردانی الیاس اصغری که در نمایش ۳۶۰ درجه رتبه دوم بازیگر زن را در جشنواره نمایش‌های کوتاه کسب کردم.

وی از نمایش عروسک مردابی به نویسندگی مهدی حسن‌زاده، به عنوان نخستین تجربه کارگردانی خود یاد کرد و گفت: نمایش سال ۱۴۰۰ و بعد ۲ سال وقفه فعالیت‌های هنری به دلیل کرونا، روی صحنه رفت.

کنعانی از هادی شیبانی به عنوان مشاور کارگردان و سیدجواد حسینی به عنوان رئیس انجمن نمایش تربت‌حیدریه بابت همکاری و حمایت‌هایشان تقدیر کرد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند