چین

«جنگ جهانی سوم» به چین می‌رود

به گزارش ردکارپت فیلم:  فیلم«جنگ جهانی سوم» در ادامه حضور بین‌المللی خود در بخش مسابقه اصلی جشنواره هاینان چین به نمایش گذاشته می‌شود.

چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «هاینان» قرار بود از تاریخ ۳ تا ۱۰ دسامبر (۱۲ تا ۱۹ آذر) برگزار شود اما به‌دلیل همه گیری کرونا، اندکی به تاخیر افتاد و با کاهش تدابیر ضد کرونابی از ۱۸ تا ۲۶ دسامبر (۲۷ آذر تا ۵ دی) برپا خواهد شد.

در فهرست فیلمهای حاضر در این جشنواره شامل ۱۱ فیلم بلند داستانی، ۸ مستند و ۱۰ فیلم کوتاه، «جنگ جهانی سوم» به کارگردانی هومن سیدی در بخش مسابقه اصلی فیلم‌های بلند انتخاب شده است.

ساخته هومن سیدی که نماینده رسمی سینمای ایران در شاخه بهترین فیلم بین‌المللی اسکار ۲۰۲۳ است، پس از حضور موفق در جشنواره ونیز و کسب دو جایزه بهترین فیلم و بازیگر بخش افق‌ها، در سی و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم توکیو، هشتمین دوره جشنواره فیلم جهان آسیا در لس‌آنجلس و جشنواره فیلم استکهلم سوئد نیز حضور موفقی داشته و اخیرا در فهرست فیلمهای جشنواره پالم اسپرینگز ۲۰۲۳ نیز قرار گرفته است.

در فیلم «جنگ جهانی سوم» بازیگرانی چون محسن تنابنده، ندا جبرئیلی، مهسا حجازی، نوید نصرتی، لطف‌الله سیفی و حاتم مشمولی به ایفای نقش پرداخته‌اند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند