فیلم

خبر خوش برای طرفداران «ارباب حلقه‌ها»

به گزارش ردکارپت فیلم:  کمپانی برادران وارنر خبر داد می‌خواهد فیلم‌های جدیدی از «ارباب حلقه‌ها» بسازد.

مدیرعامل برادران وارنر دیسکاوری اعلام کرد مدیران جدید این استودیو قراردادی برای ساخت چندین فیلم جدید با اقتباس از کتاب‌های تالکین امضا کرده‌اند.

اولین سه‌گانه «ارباب حلقه‌ها» به کارگردانی پیتر جکسون نزدیک به ۳ میلیارد دلار در سراسر جهان فروخت و سه گانه بعدی او با اقتباس از «هابیت» تالکین نیز همین مسیر را دنبال کرد.

هنوز از فیلمسازی که باید این پروژه‌ها را شکل بدهد خبری درز نکرده اما جکسون و همراهانش گفته‌اند توسط استودیو در جریان مسیری که طی می‌شود هستند. آن‌ها گفته‌اند صحبت‌ها با استودیو ادامه دارد. مایک دی لوکا و پم عبدی مدیران جدیدی که قصد انجام این کار را دارند گفته‌اند با وجود ساخته شدن دو ۳ گانه، هنوز جهان وسیع و خیره‌کننده‌ای که تالکین خلق کرده، تا حد زیادی ناشناخته باقی مانده است. هنوز درباره زمان‌بندی ساخت یا اکران فیلم‌های جدید هم صحبتی نشده است.

اولین ۳ گانه پیترجکسون با بازی الیجا وود، ایان مک کلن، لیو تایلر، ویگو مورتنسن، شان استین و کیت بلانشت ساخته شد و ۳ فیلم روی هم ۳۰ نامزدی اسکار را به دست آوردند و «ارباب حلقه‌ها: بازگشت پادشاه» در سال ۲۰۰۳ جایزه بهترین فیلم را دریافت کرد.

کمپانی برادران وارنر برای سال جدید برنامه پروپیمانی دارد و «شزم!» با بازی زاخارا لوی، «فلش» با بازی ازرا میلر، «باربی» با بازی مارگو رابی و رایان گاسلینگ و پس از آن «مگ ۲» با بازی جیسون استاتهام راهی سینماها می‌شوند. در پایان سال نیز تیموتی شالامه با «تل ماسه ۲» و پس از آن با فیلمی اقتباسی از «کارخانه شکلات‌سازی» رولد دال و «آکوامن» جدید با بازی جیسون موموآ راهی سینماها می‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند