بازیگر پیشکسوت

داریوش ارجمند: هوای بدهکاران و مستأجران را داشته باشیم

به گزارش ردکارپت فیلم: داریوش ارجمند، بازیگر پیشکسوت گفت: اگر اجاره‌ای طلب داریم یا حقی در دست دیگران داریم که باید به ما پرداخت کنند، با مهربانی تخفیف قائل شویم و زمان بدهیم تا پس از رفع این بیماری، آن‌ها به کسب و کار خود برگردند. من دست همه کسانی که این کمک را می‌کنند، می‌بوسم.

داریوش ارجمند، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در باره این روزها که برخی کاسبی‌ها به واسطه شیوع ویروس کرونا مختل شده است، گفت: در آموزه‌های دینی و ملی ما، کمک در هنگام تنگدستی و عسرت سفارش شده است. محبت در زمانی که آد‌م‌ها آزرده هستند، سفارش شده است.

بازیگر نقش مالک اشتر افزود: به فرموده، امیرالمؤمنین(ع)،‌ دین همان محبت و محبت همان دین است. فکر می‌کنم در این روزهایی که همه گرفتار هستند و جان و مال مردم در خطر است، بهترین موقعیت است که به همدیگر کمک کنیم.

وی افزود: آن‌هایی که منزل زیادی داشته‌اند، مغازه و پاساژ و خودرو اجاره داده‌اند، می‌توانند به افرادی که این روزها کسب‌وکارشان نیمه‌تعطیل است، کمک کنند. خودمان را محک بزنیم و تصور کنیم در یک کشتی هستیم؛ گمان نبریم که دیگران صدمه می‌‌خورند و خدا را شکر که ما طوری‌مان نمی‌شود. نه! این ضرر و زیان به همه می‌رسد.

این بازیگر پیشکسوت اظهار داشت: مسائل بهداشتی و درمانی را وزارت بهداشت در حال انجام دادن و پیگیری است و پرستاران فداکار و پزشکان از جان گذشته، در صف مقدم مبارزه با این ویروس کشته می‌دهند، ما این کارها را نمی‌توانیم بکنیم اما می‌توانیم اگر اجاره‌ای طلب داریم یا حقی در دست دیگران داریم که باید به ما پرداخت کنند، با مهربانی تخفیف قائل شویم و زمان بدهیم تا پس از رفع این بیماری، آن‌ها به کسب و کار خود برگردند.

ارجمند تصریح کرد: من دست و پای همه کسانی که این کمک را می‌کنند، می‌بوسم. امیدوارم به یکدیگر و نیازمندان در این شرایط کمک کنیم؛ چون این روزهای آزمایش برای همه ما پیش خواهد آمد و فکر نکنیم فقط برای افراد گرفتارشده است؛‌ «ارحم ترحم»، ترحم کنید تا به شما ترحم شود.

وی در پایان گفت: امیدوارم مردم محبت کنند و مجالی برای بدهکاران و مستأجران و … قائل شوند و با آن‌ها راه بیایند تا ان‌شاءالله آن‌ها هم بتوانند دین خود را بعد از بهبود شرایط ادا کنند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند