عاشقانه‌ها

درخشش سیما تیرانداز در «عاشقانه‌ها»

به گزارش ردکارپت فیلم: سیما تیرانداز، شقایق فراهانی، ژاله صامتی در نمایش «عاشقانه‌ها» خوش درخشیدند.

نمایش «عاشقانه‌ها» نوشته مشترک محمد چرمشیر و بهمن عباسپور با طراحی و کارگردانی شهرام گیل‌آبادی از ۳۱خرداد تا ۷مردادماه ۱۴۰۱ در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه رفت.

این نمایش در حالی اجراهای خود را در سالن شماره‌یک پردیس تئاتر شهرزاد با تعداد ۲۷۳صندلی، به پایان رساند که رکوردهای جدیدی در زمینه تعداد تماشاگر حاضر در سالن، آمار فروش و میزان رضایت مخاطب و … را به ثبت رساند. «عاشقانه‌ها» طی ۳۳اجرا، با میزبانی میانگین ۴٠٠نفر در هر سانس و بیش از ۱۲.۰۰۰ مخاطب در طی اجراهای خود توانست رکورد حضور تماشاگر در پردیس تئاتر شهرزاد را بشکند. همچنین این نمایش با بیشترین رقم فروش در هر سانس در بین تمام نمایش‌های پردیس تئاتر شهرزاد، هر روزه رکورد جدیدی را در این مجموعه تئاتری ثبت کرد.

«عاشقانه‌ها» که با خوانندگی و بازی امیر عظیمی و حمیدرضا ترکاشوند و ایفای نقش سیما تیرانداز، شقایق فراهانی و ژاله صامتی به روی صحنه می‌رفت با استقبال بسیار خوب تماشاگران مواجه بود و طی نظرسنجی که در ٧شب اجرا از نمونه آماری ۵٢٠نفر از تماشاگران توسط یک گروه پژوهشی از مخاطبان به عمل آمد، با ۹۳.۲٪ رضایتمندی تماشاگران مواجه شد. از دیگر نقاط قوت این نمایش ۹۴.۳٪ مخاطبانی بودند که موضوع نمایش را مفید می‌دانستند. ضمن اینکه ۷۸.۲٪ از تماشاگران تمایل به تماشای مجدد این نمایش از خود نشان دادند و ۸۹.۳٪ از مخاطبان نسبت به تازه و نو بودن شیوه اجرا نظر مثبت داشتند.

این نمایش از حضور چند بازیگر جوان بهره می‌برد که می‌توان به؛ فرانک جواهری، هانیه آبله‌کوبها، فرشته رشوندآوه‌ئی و مریم رشوندآوه‌ئی به عنوان بازیگران مواجهه اشاره کرد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند