بازیگر

درگذشت «آن هیش» ۷ روز پس از سانحه رانندگی

به گزارش ردکارپت فیلم: «آن هیش» بازیگر ۵۳ ساله آمریکایی یک هفته پس از تصادف رانندگی بر اثر جراحات وارده درگذشت.

این بازیگر که در تاریخ ۵ آگوست دچار سانحه رانندگی شده بود پس از گذشت یک هفته در کما دچار مرگ مغزی شده که بر اساس قوانین کالیفرنیا برابر با مرگ است. اتوموبیل او هنگام سانحه رانندگی در نزدیکی خانه‌اش در شهر لس آنجلس دچار آتش‌سوزی شدید شده بود.

«آن هیش» بازیگر مستعدی بود در اوایل دهه ۱۹۹۰ با بازی در نمایش «در دنیایی دیگر» و با نقش‌های سینمایی، از جمله نقش لورا در اولین فیلم بلند «نیکول هولوفسنر» با عنوان «پیاده روی و صحبت کردن» به شهرت رسید.

ّاولین نقش مهم او در نقش مقابل «جانی دپ» در درام گانگستری گ«دنی براسکو» (۱۹۹۷) بود و در همان سال در فیلم‌های مهمی دیگری چون طنز سیاسی «سگ را بجنبان»، فیلم «آتشفشان» و «میدانم تابستان گذشته چه کار کردی» ظاهر شد.

«هیش» در سال ۱۹۹۸، در نقش «ماریون کرین» در فیلم ساخته «گاس ون سنت» که بازسازی صحنه به صحنه فیلم «روانی» هیچکاک بود ایفای نقش کرد و سپس در فیلم روان‌شناختی «تولد» ساخته «جاناتان گلیزر» در نقش خواهر «نیکل کیدمن» مقابل دوربین رفت.

از دیگر فیلم‌های معروف او می‌توان به «در برابر دیوار»، «دختران زندانی»، «سدار راپیدز»، «ماجراهای هاکلبری فین»، «نوامبر سیاه»، « اگر این دیوارها می‌توانستند صحبت کنند»، «ملت پروزاک»، « آرتور نیومن»، «بازگشت به بهشت»، «جنگ گربه‌ها» و «شش روز، هفت شب» اشاره کرد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند