جواد عزتی

دوری یکساله جواد عزتی از نگاه محمد کارت

به گزارش ردکارپت فیلم: محمد کارت کارگردان «شنای پروانه» ضمن اشاره به ویژگی‌های حرفه‌ای جواد عزتی در عرصه بازیگری، انتخاب آگاهانه او برای دوری یکساله از بازی در فیلم‌های سینمایی را ستود.

محمد کارت کارگردان فیلم سینمایی «شنای پروانه» درباره به حضور جواد عزتی در این فیلم و تجربه همکاری‌اش با این بازیگر گفت: خوشحالم که برای فیلم اولم در مقام کارگردان با آن شرایط سخت و پیچیده‌ای که داشت جواد عزتی همراهم شد. جواد عزتی بازیگری است که دید ۳۶۰ درجه دارد. یعنی تمرکز و توجه‌اش صرفاً معطوف به کار خودش نیست، آنقدر باهوش و جامع است که به‌عنوان یک بازیگر به تعامل همه جانبه با دیگر عوامل معتقد است.

وی افزود: در هنگام ضبط پلان نه فقط به بازی خودش بلکه به صدابردار، فیلمبردار و دیگر عوامل نیز توجه دارد و حتی گاهی در جهت کیفیت کل کار از خودگذشتگی‌های تحسین برانگیزی به خرج می‌دهد. فقط به فکر خودش نیست و از طرفی آنقدر غرق در نقش نمی‌شود که نتواند خودش را از بیرون ببیند. اجازه نمی‌دهد غرق شدن در نقش، مزاحمت‌های غیرحرفه‌ای برای دیگر عوامل به وجود بیاورد. جواد هیچگاه خودخواهی‌های آزاردهنده ندارد.

کارت توضیح داد: از تخصص او می‌توانم خیلی بیشتر حرف بزنم ولی برای من که یک آدم دلی و عاطفی هستم جواد عزتی به‌علاوه تخصصش یک فرد دوست داشتنی است.

این کارگردان درباره کارنامه جواد عزتی در سال‌های اخیر هم توضیح داد: در چند سال اخیر خودخواسته یا ناخواسته تعداد زیادی فیلم را بازی کرد که فکر می‌کنم هرچند در اغلب آنها موفق بود اما به زعم من اگر این تعدد کار نبود کیفیتش حتی بیشتر از اینکه هست، می‌شد.

کارت در پایان گفت: خوشحالم که کاملاً آگاهانه یک سال از بازی فاصله گرفت و علی رغم همه پیشنهادها بازی نکرد تا بتواند پوست اندازی کند و دوباره با روحیه جدید برگردد. امیدوارم در کار جدیدش؛ سریال «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان او و همه عوامل کار موفق باشند و جواد نیز در مسیر پیش رو با انتخاب‌های درست روز به روز بهتر از قبل باشد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند