شروع متفاوت «بدون قرار قبلی» در مشهد

به گزارش ردکارپت فیلم: احمدرضا بهبهانی مدیر پردیس سینمایی «هویزه» مشهد از استقبال مخاطبان مشهدی از فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» در نخستین روزهای اکران این فیلم خبر داد.

احمدرضا بهبهانی مدیر پردیس سینمایی «هویزه» مشهد که در شب میلاد حضرت رضا (ع) میزبان آئین افتتاحیه رسمی اکران فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی‌» به کارگردانی بهروز شعیبی بود، درباره استقبال مخاطبان از این فیلم سینمایی توضیح داد: استقبال از آئین افتتاحیه و رونمایی از فیلم بسیار خوب بود و سالن شماره یک پردیس هویزه به‌طور کامل پر شد. شهردار شهر مشهد هم حضور داشت و در این برنامه از عوامل فیلم هم تقدیر شد.

وی با اشاره به حال و هوای فیلم که مرتبط با حرم امام رضا (ع) است، تأکید کرد: احساسم این است که این فیلم در شهر مشهد فروش خوبی خواهد داشت. بخشی از داستان فیلم در مشهد می‌گذرد و بازیگران شناخته‌شده‌ای هم در آن ایفای نقش می‌کنند. به همین دلیل امیدواریم که این فیلم با اقبال عمومی مخاطبان مواجه شود.

این سینمادار ادامه داد: تبلیغات در این زمینه حرف اول را می‌زند. فیلم باید تبلیغات مناسبی داشته باشد و باید همه به آن کمک کنند، از بیلبوردهای شهری گرفته تا تبلیغات تلویزیونی و صفحات عمومی در فضای مجازی. بالاخره فیلم نیاز به تبلیغات دارد و امید داریم بتواند فروش خوبی هم داشته باشد.

وی درباره واکنش مخاطبان به این فیلم هم گفت: فیلم فضای آرامی دارد و به همین دلیل مخاطبان از آن آرامش می‌گیرند. یکی از مخاطبان درباره این آرامش با من صحبت می‌کرد و این اتفاق خوبی است که مخاطبان بتوانند از یک فیلم آرامش بگیرند. باید اجازه دهیم کمی زمان بیشتری از اکران فیلم بگذرد تا بیشتر بتوانیم درباره واکنش مخاطبان قضاوت داشته باشیم.

بهبهانی تأکید کرد: فروش فیلم یقیناً در روزهای اول سیر صعودی خواهد داشت به‌ویژه در شهر مشهد. بحث گرانی بلیت سینماها شاید مانعی در زمینه استقبال از فیلم‌ها باشد اما در این روزها شاهد حضور مخاطبان در سالن سینما هستیم و شرایط این فیلم هم نسبت به فیلم‌های دیگر در حال اکران ما بسیار خوب است و در سطح فیلم‌های خوب ما فروش دارد. طرح فروش نیم‌بهای «بدون قرار قبلی» در روز میلاد حضرت رضا (ع) هم طرح خوبی بود که منجر به فروش خوب فیلم در این روز شد.

این سینمادار تأکید کرد: تبلیغات این فیلم در شهر مشهد باید متفاوت از شهرهای دیگر باشد اما هنوز این اتفاق رخ نداده، شهرداری مشهد وعده‌هایی برای حمایت از فیلم در زمینه اعطای بیلبورد داده است و مسئولان شهری هم در زمینه این فیلم دغدغه دارند. امیدواریم این شرایط فضای تبلیغاتی خوبی برای فیلم ایجاد کند.

وی در پایان مطرح کرد: حاشیه‌هایی مانند رونمایی از فیلم «عنکبوت مقدس» و اهانت صورت گرفته در آن نسبت به حریم حضرت رضا (ع) هم قطعاً در استقبال از فیلم «بدون قرار قبلی» مؤثر خواهد بود. این فیلم حکم پادزهری برای آن فیلم را دارد تا در مقابل آن تهاجم فرهنگی، از حریم حضرت رضا (ع) صیانت شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند