«لیلی» به تدوین رسید

به گزارش ردکارپت فیلم: «لیلی» اولین تجربه نوید رفیعی در مقام نویسنده و کارگردان است که این روزها کیومرث بیک‌زند تدوین آن را برعهده دارد. این فیلم کوتاه روایتی است متفاوت از قصه زندگی دو خواهر که در شهرستان میانه تصویربرداری و به زبان ترکی ساخته شده است.

در خلاصه داستان فیلم آمده: «میبینم روزی رو که شدی شیردوش خاور بانو!»

نوید رفیعی که پیش از این تهیه‌کنندگی فیلم کوتاه «نقره‌ای» را برعهده داشته، دانش آموخته کلاس سینماگرانی چون رضا میرکریمی، مجید برزگر و احسان عبدی‌پور است و حالا در مقام نویسنده و کارگردان مشغول آماده سازی فیلم کوتاه «لیلی» است تا پس از پایان مراحل فنی آماده حضور در رویدادهای حوزه فیلم کوتاه شود.

فاطمه نصیری، مجید زمانی، شادی شیخ‌الاسلامی، محدثه باقری، رژینا سعدی و ساره رشیدی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سایر عوامل فیلم عبارتند از مشاور کارگردان: حمید صابری، دستیار یک کارگردان و برنامه‌ریز: مهرنوش حسینی، مدیر تصویربرداری: رضا نحوی، انتخاب بازیگر: لیلا دانشیار، مدیر صدابرداری: حسین معتمدی، تدوین: کیومرث بیک‌زند، طراح گریم: احسان رشیدی، منشی صحنه: فاطمه سیدی، مدیر تولید: امیر رفیعی، عکاس: زهرا محمدحسینی، دستیار دو کارگردان: محمدمهدی مهدیان، طراح صحنه و لباس: نوید رفیعی، اجرای صحنه: حمید گروسی، مشاور رسانه: سمیرا افتخاری، مجری طرح: مؤسسه هنرهای نمایشی صحنه.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند