عمارت

میزبانی عمارت نوفل لوشاتو از علاقه مندان به تئاتر در ایام نوروز

به گزارش ردکارپت فیلم: از اوائل فروردین ماه عمارت نوفل شاتو در سالن اصلی با ۲ نمایش «چند مرد و چند زن» و «حضور آدم ها ممنوع» به کارگردانی حنیف مظفری و تهیه کنندگی مسعود والا میزبان علاقه مندان به تئاتر است.

در نوروز ۱۴۰۲ یک گروه با ۲ اجرا در عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه می‌رود.

نمایش «چند مرد و چند زن» نوشته رسول بانگین و کارگردانی حنیف مظفری دومین دور اجراهای خود را بعد از اجرا در پردیس تئاتر شهرزاد شروع می کند. این اثر نمایشی از ۳ تا ۱۸ فروردین ساعت۱۹:۳٠ در عمارت نوفل لوشاتو به صحنه می‌رود.

بازیگران این اثر نمایشی حنیف مظفری، رضا آرامش، رسول احمدی، لاله ذوالفقاری، آرزو مجیدی، فاطمه کرابی هستند.

در خلاصه نمایش «چند مرد و چند زن» آمده است: «چند مرد و چند زن» روایت اعتراض و انتظار است از زبان جامعه کارگری و سرمایه داری‌! آدم هایی از طبقه پایین، متوسط و بالای جامعه که به حق و حقوق خود قانع نبوده و نداشته های خود را بی دلیل از دیگری طلب می کنند.

همچنین نمایش «حضور آدم ها ممنوع» نیز از سوم فروردین ماه برای اولین بار روی صحنه می‌رود. این اثر نمایشی برداشتی آزاد از رمان «قلعه حیوانات» نوشته جرج اورول با نگاه کمدی فانتزی است.

بازیگران نمایش «حضور آدم‌ها ممنوع» عبارتند از حنیف مظفری، توفیق حیدری، علی علیایی، علی کریمی، کیارش عسگری، مرتضی رضایی، علی کاظم پور، احسان مقدم.

در خلاصه داستان نمایش آمده است: حیوانات مزرعه وقتی به دانش می رسند، پی به حق و حقوق از دست رفته خود می برند و همانجاست که اعتراض و اعتصاب و شورش بر علیه مزرعه دار شکل می‌گیرد.

از عوامل این ۲ نمایش می‌توان به تهیه کننده: مسعود والا، موسیقی: علی حنیفی، دستیارکارگردان: احسان مقدم، منشی صحنه: نرگس محمدی یار، نور و صدا: سوفیا امانی، گریم و لباس: یاسمن کیوان مهر، دکور: حمید جهانگیری، روابط عمومی و مدیر اجرایی: آرزو مجیدی، دستیار روابط عمومی: مینا ترکمن، تبلیغات: مریم حاج بابایی، محدثه حریری، موشن گرافیست: شایان کیانی، عکس: عسل زنجانی، مشاور رسانه: ناصر ارباب، پوستر و برشور: رامین رستمی و نعیمه نمکی، گروه تولید: آوای ترنم، دستیار تولید: ساجد فاضلی، ناظر تولید: ترنم والا اشاره کرد.

نمایش «حضور آدم ها ممنوع» از سوم فروردین تا سوم اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱ در عمارت نوفل لوشاتو به صحنه می‌رود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند