نقش اصلی «ماتریکس۴» به یحیی عبدالمتین دوم بازیگر «آکوامن» رسید

به گزارش ردکارپت: یحیی عبدالمتین دوم بازیگر فیلم سینمایی آکواما برای نقش آفرینی در یکی از نقش‌های اصلی ماتریکس ۴ انتخاب شد.

یحیی عبدالمتین دوم که نقش مانتای سیاه را در فیلم سینمایی «اکوامن» ایفا کرده بود در حال مذاکره برای گرفتن یک نقش کلیدی در فیلم جدید ماتریکس است.

کیانو ریوز، کری آن ماس بازیگران این فیلم و لانا واچوفسکی سازنده و کارگردان سری گذشته فیلم‌های ماتریکس برای ساخت این پروژه دوباره با یکدیگر همکاری خواهند کرد. واچوفسکی که در کنار گرنت هیل تهیه کننده این فیلم نیز هست به همراه الکساندر هِمُن در نویسندگی آن نیز مشارکت کرده است. با اعلام منابع، ساخت این فیلم از سال ۲۰۲۰ آغاز می‌شود.

ریوز و ماس به ترتیب نقش‌های اکشن و محبوب سابق خود در این فیلم به نام‌های نئو و ترینیتی را ایفا خواهند کرد. گفته می‌شود عبدالمتین برای نقش یک مورفیوس جوان به این پروژه می‌پیوندد که به صورت رسمی اعلام نشده است.

این فیلم همچنین همکاری دوباره عبدالمتین با برادران وارنر خواهد بود. او پیش از در فیلم سینمایی «اکوامن» به کارگردانی جیمز وان حضور داشت. او همچنین در آخرین فیلم جردن پیل به نام «ما» نقش آفرینی کرده بود.

سه فیلم گذشته از دنیای ماتریکس در مجموع ۱ میلیارد و ۶۰۰هزار دلار فروش داشت که هر سه آن‌ها توسط لانا واچوفسکی به همراه خواهرش ساخته شده بود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند