سریال

نیکول کیدمن مامور ارشد سیا شد

به گزارش ردکارپت فیلم: نیکول کیدمن در یک سریال درام جدید در نقش سرپرست ارشد سیا بازی می‌کند.

نیکول کیدمن به گروه بازیگران سریالی پیوسته که تیلور شریدان سازنده آن خواهد بود. این سریال با عنوان «شیرماده» برای پارامونت ساخته می‌شود و پیش از این قرار بود کیدمن یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی آن باشد.

«شیرماده» برمبنای یک برنامه واقعی سازمان سیا ساخته شده و در توضیح آن آمده است: کروز مانوئلوس یک تفنگدار دریایی جوان خشن ولی پرشور استخدام می‌شود تا به گروه شیرهای زن سیا ملحق شود و به سرنگونی یک سازمان تروریستی از درون آن کمک کند.

زوئی سالدانا، جیل واگنر، دیو آنبل، جیمز جردن و هانا لاولنیر دیگر بازیگران این سریال هستند.

کیدمن در نقش کیتلین مید بازی خواهد کرد که از وی به عنوان سرپرست ارشد سیا یاد شده؛ زنی که از سابقه‌ای طولانی در بازی‌های سیاسی برخوردار است. او باید به عنوان یک زن در جامعه سطح بالای اطلاعاتی و به عنوان همسری مشتاق توجه وارد این بازی شود.

این بازیگر استرالیایی که نقش‌آفرینی‌های مهم سینمایی را در کارنامه دارد در چند سال اخیر بیشتر وارد دنیای تلویزیون شده و درام «دروغ‌های کوچک بزرگ» اچ‌بی‌او که هم بازیگر و هم تهیه‌کننده اجرایی آن بود و از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ روی آنتن رفت بیش از همه با اقبال روبرو شد و برای آن جایزه امی و گلدن گلوب دریافت کرد. «بالای دریاچه» در سال ۲۰۱۷، «فروپاشی» در سال ۲۰۲۰ و «نه غریبه کامل» ‌ در سال ۲۰۲۱ از دیگر سریال‌های تلویزیونی وی هستند. وی سال ۲۰۱۲ هم برای فیلم تلویزیونی «همینگوی و گلهورن» در اچ‌بی او جایزه امی گرفته بود.

در دنیای سینما نیز کیدمن برای ایفای نقش ویرجینیا وولف در «ساعت‌ها» برنده جایزه اسکار، بفتا و گلدن گلوب شده و برای «مولن روژ»، «لانه خرگوش»، «شیر» و «ریکاردو بودن» ‌نامزدی اسکار را کسب کرده است.

شریدان که بازیگر و فیلمنامه‌نویس است سازنده «شیرزن» خواهد بود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند