همکاری ستاره رئال با نیکول کیدمن و کارداشیان!

به گزارش ردکارپت فیلم: ادواردو کاماوینگا ، ستاره فرانسوی رئال مادرید تبدیل به اولین فوتبالیستی شد که در کت‌واک برند بالنزیاگا قدم می‌زند. این هافبک ۱۹ ساله در هفته مد پاریس حضور داشته و برای این غول بزرگ مد تبلیغ کرده است.

در این مراسم علاوه بر کاماوینگا ستارگان مشهوری چون نیکول کیدمن ، کیم کارداشیان ، نائومی کمپبل و دوآ لیپا هم حضور داشتند. او در شرایطی که در پایتخت فرانسه قدم می‌زد با یک کت مشکی و شلوار گشاد مشکی ظاهر شد. برند بالنزیاگا در بین فوتبالیست‌ها بسیار محبوب است و کاماوینگا هم با انتشار ویدیوهای پرتعداد نشان داد از حضور در این مراسم بسیار خوشحال است. او همچنین عکسی از هدیه ای که از بالنزیاگا دریافت کرده بود را به اشتراک گذاشت.

ستاره فرانسوی رئال مادرید شدیدا به مد علاقه‌مند است و در صفحه اینستاگرام خود هم این را نشان داده است. او مرتباً عکس‌هایی از خودش به اشتراک می‌گذارد که لباس‌های شیک پوشیده و حس علاقه‌اش به مد را نشان می‌دهد. برندهای گوچی، نایک و البته بالنزیاگا مورد علاقه این ستاره فاتح لیگ قهرمانان اروپا هستند.

این ستاره نوجوان تابستان گذشته با ۲۷ میلیون پوند از رن به رئال مادرید پیوست و مسیری طولانی را برای رسیدن به برنابئو طی کرده است.

والدین او به دلیل جنگ مجبور به فرار از کنگو شدند و کاماویگا در اردوگاه پناهندگان در آنگولا به دنیا آمد. او در دو سالگی به همراه دو برادر و دو خواهرش به فرانسه نقل مکان کرد، اما خانواده‌اش برای سکونت در کشور جدید سختی زیادی را متحمل شدند. آنها حتی مجبور شدند یک شب بدون سرپناه بخوابند تا اینکه خدمات اجتماعی به آنها کمک کند و در نهایت در بریتانی مستقر شوند. هم‌چنین خانه خانوادگی آنها در فرانسه در آتش سوزی در سال ۲۰۱۳ ویران شد که کاماویگا آن را انگیزه خود برای تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه‌ای می‌داند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند