اطیابی

کارگردان «انفرادی» شکست خورد

به گزارش ردکارپت فیلم: فیلم سینمایی «بخارست» به کارگردانی مسعود اطیابی اکران شد تا وضعیت فروش سینماها را بهبود بخشد اما این فیلم هم در روز اول اکران خود فروش خوبی را تجربه نکرد.

فیلم سینمایی «بخارست» به کارگردانی مسعود اطیابی در روز اول اکران فروش خوبی را تجربه نکرد.

علی سرتیپی در توضیح بیشتر ناموفق بودن«بخارست» در روز اول اکران می‌گوید: «این میزان از فروش برای اولین روز اکران فیلمی مانند«بخارست» که در روز سه شنبه اکران شده، بسیارفاجعه است، چون در شرایط فعلی سینماها تعطیل است. فیلم در شرایط عادی و در روز سه شنبه، باید فروشی بیش از یک میلیارد تومان داشته باشد. ۶۳ میلیون تومان برای یک روز در سراسر ایران که اصلا رقمی نیست، این فیلم در روز اول دست‌کم فقط در سینمای کوروش باید ۱۵۰ میلیون تومان می‌فروخت.اما نفروخت، چون فروش فیلم‌ها در این شرایط بسیار ضعیف شده است.»

او درباره ناموفق بودن «بخارست» در کمک به فروش گیشه سینما گفت: «باتوجه به سابقه فروش فیلم‌های مسعود اطیابی، «بخارست» اکران شد تا به شرایط فعلی فروش سینما کمک کند، اما با این شرایط مواجه شد و نتوانست کمک‌رسان باشد. به هرحال امیدواریم که در ادامه مسیر این فیلم بتواند به داد سینما برسد، اما فراموش نکنیم که یک فیلم نمی‌تواند معجزه کند.»


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند