۱۴ فیلم جشنواره فجر ۳۷ هنوز به نمایش درنیامده‌اند!

به گزارش ردکارپت فیلم: تا برگزاری جشنواره فیلم فجر دو ماه باقی مانده؛ این در حالی است که تا به این لحظه ۱۴ فیلم از جشنواره سال گذشته اکران نشده‌اند.

با نگاهی به لیست فیلم‌های جشنواره فجر در دوره گذشته در بخش‌های سودای سیمرغ و نگاه نو، متوجه می‌شویم از مجموع آن‌ها تا امروز ۱۴ فیلم اکران نشده اند!

چهارده فیلم اکران نشده از جشنواره فجر سال گذشته آشفته گی، بنفشه آفریقایی، پالتو شتری، تیغ و ترمه، جمشیدیه، خون خدا، طلا، ناگهان درخت، جان دار، حمال طلا، دیدن این فیلم جرم است، یلدا، سونامی و روز‌های نارنجی هستند.

با توجه به زمان اندک تا برگزاری جشنواره فجر سی و هشتم، اکران نوروز که از اواسط اسفند ۹۸ آغاز می‌شود و فیلم‌های تولیدی که در جشنواره حضور نداشته و به دنبال اکران هستند، شاید اتفاق هرساله یعنی تراکم اکران و مشکلات مربوط به آن پیش بیاید. این در حالی است که دبیر این رویداد فرهنگی – هنری اولویت را بر اکران فیلم‌های حاضر در جشنواره گذاشته است.

از سویی فهرست درخواست‌کنندگان برای حضور در جشنواره فیلم فجر که تعدادشان هم کم نیست، نشان می‌دهد سالی پربار در تولید فیلم و شاید سالی سخت در اکران پیش رو داشته باشیم.

اینکه تولیدات سینما هر سال بیشتر می‌شود، اتفاق خوبی است؛ اما ارائه محصول به مخاطب از اهمیت بیشتری برخوردار است. اتفاقی که به نظر می‌رسد نیاز به تمرکز و مدیریت بهتر دارد و قاعدتاً چرخه اکران نباید از تولیدات عقب بیفتد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند