سایه

اهدای مدال ایسفا در سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه «سایه»

به گزارش ردکارپت فیلم: انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسفا) در آئین اختتامیه سیزدهمین دوره جشنواره ملی دانشجویی فیلم کوتاه ‌ «سایه» از فیلم برگزیده خود با اهدای مدال ایسفا تجلیل می‌کند.

انجمن فیلم کوتاه ایران در سیزدهمین دوره جشنواره ملی دانشجویی فیلم کوتاه «سایه»، به انتخاب یک گروه از داوران خود مدال ایسفا را به یک فیلم اهدا می‌کند.

سیزدهمین جشنواره دانشجویی فیلم کوتاه سایه، در بخش رقابتی با موضوع «آزاد» در شاخه‌های داستانی، مستند و تجربی، پذیرای فیلم‌های دانشجویان از سراسر کشور است.

شرکت کنندگان برای ارسال آثار خود برای بخش کارگاهی تا ۲۰ بهمن ماه و برای ارسال آثار خود در بخش رقابتی تا ۳۰ بهمن ماه فرصت دارند.

همچنین، اولین کارگاه سیزدهمین دوره جشنواره ملی دانشجویی فیلم کوتاه «سایه» با عنوان «آنچه باید درباره طرح‌نویسی بدانید» هفتم بهمن ماه با سخنرانی عطا مجابی مشاور بخش کارگاهی جشنواره سایه در دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای اطلاع از جزئیات بیشتر و شرکت در جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی «سایه» به سایت sayehfest.ir مراجعه و فرم ثبت نامی در جشنواره را به دقت پر کرده و تمامی موارد موردنظر را تکمیل کنند.

سیزدهمین دوره جشنواره ملی دانشجویی فیلم کوتاه سایه، از اسفند ماه ۱۴۰۰ الی اردیبهشت ۱۴۰۱ به دبیری محمدحسین یاوری برگزار می‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند