کرونا

استقبال از «مرد نامرئی» در کره با وجود کرونا

به گزارش ردکارپت فیلم: «مرد نامرئی» با وجود خطر ویروس کرونا در کره جنوبی پرفروش شد و «۱۹۱۷» نیز عنوان دوم گیشه‌های کره جنوبی را کسب کرد.

گیشه‌های کره جنوبی با وجود خطر گسترش ویروس کرونا در کشور با فروش بیش از ۲۳۰ هزار بلیت در دو روز شنبه و یکشنبه، به فروش خود ادامه دادند.

این آمار پایین‌تر از فروش ۲۸۵ هزار بلیت آخر هفته پیش است و حتی به نصف فروش یک هفته قبل تر از آن نمی‌رسد.

با این حال در میان فیلم‌هایی که مردم آنها را در سینماها تماشا کردند «مرد نامرئی»، «۱۹۱۷» و «هیولاها بر حصیر پنجه می‌کشند» سه جایگاه نخست را از آن خود کردند.

«مرد نامریی» که فیلمی در ژانر ترسناک است ۶۵۱ هزار دلار فروش کرد و ۸۵ هزار و ۱۷۱ نفر به تماشای آن نشستند. این فیلم در مجموع در دو هفته‌ای که از اکرانش می‌گذرد ۳۱۴ هزار بلیت فروخته و ۲.۲۸ میلیون دلار فروش کرده است.

درام جنگی «۱۹۱۷» نیز ۴۹۰ هزار دلار دیگر از فروش ۶۰ هزار بلیت کسب کرد و در مجموع در سه هفته‌ای که از اکرانش می‌گذرد فروشش را به ۴.۱۳ میلیون دلار رسانده است. در مجموع بیش از ۵۳۸ هزار بلیت برای این فیلم به فروش رفته است.

تریلر جنایی کره‌ای «هیولاها بر حصیر پنجه می‌کشند» هم ۲۳۳ هزار دلار از فروش ۳۰ هزار بلیت کسب کرد و مجموع فروشش را به ۴.۱ میلیون دلار از فروش بیش از ۵۶۸ هزار بلیت در سه هفته رسانده است.

این سه فیلم در مجموع ۶۲.۲ درصد از کل فروش سینماهای کشور را در این آخر هفته به خود اختصاص دادند.

درام آمریکایی «زنان کوچک» و کمدی «کاندیدای صادق» دیگر فیلم‌های پرفروش هفته بودند.

جالب اینکه با اکران نشدن فیلم‌های جدید به دلیل خطر گسترش ویروس کرونا، توزیع کنندگان فیلم به اکران مجدد فیلم‌های قدیمی روی آورده‌اند و «هری پاتر و زندانی آزکابان» و «درباره زمان» به ترتیب ۷۵ هزار دلار و ۳۷ هزار دلار فروش کرده‌اند و در فهرست فروش جایگاه نهم و دهم را به خود اختصاص داده‌اند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند