دا میزبان مراسم قطع دست است

به گزارش ردکارپت فیلم:  نمایش مراسم قطع دست در اسپوکن آخرین اثر مارتین مک دونا با کارگردانی حامد خسروی و تهیه‌کنندگی رضا هاشمی از ۱۳ تیرماه در تهران به روی صحنه رفته است.

خسروی که پیشتر در سال ۹۸ در تهران سگ‌های مرده اثر یون فوسه کارگردان نروژی را کارگردانی کرده، در دومین کارگردانی خود نمایشنامه‌ای از مارتین مک دونا را به روی صحنه برده است؛ مراسم قطع دست در اسپوکن – A Behanding in Spokane یک کمدی سیاه نوشته مارتین مک‌دونا، نمایشنامه‌نویس انگلیسی است. این نمایش‌نامه در سال ۲۰۱۰ منتشر شد و در همین سال در تئاتر جرالد شونفلد در برادوی به اجرا درآمد.

 

مراسم قطع دست در اسپوکن نخستین بار در سال ٢٠١٠ در برادوی اجرا شد. در این نمایش و در تهران، سیامک ادیب، مهدی شاهی، سحر باقرآبادی و حامد خسروی ایفای نقش می‌کنند.

 

سینا تقی‌زاده به عنوان دستیار کارگردان، مینا برزن طراح لباس، نگار معلم مدیر صحنه، اسماعیل نیک‌فر مدیر تولید، پژال مرادی‌لاکه طراح گریم، رضا جاویدی عکاس، آریا آرمان مهر و پریسا مولائی دستیاران صحنه، نسیم زند گرافیست و امیر خانزاده به عنوان مدیر روابط عمومی و تبلیغات دیگر عوامل این نمایش هستند.

این نمایش با حمایت خانه نمایش دا به روی صحنه رفته است و تا ۲۷ تیر ماه ادامه دارد.

ایرنا


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند