بازی

درگذشت بازیگری در ۶۰ سالگی

به گزارش ردکارپت فیلم:  «لنس ردیک» که برای بازی در فیلم‌های «جان ویک» و همچنین سریال‌هایی چون «شنود» و «فرینج» شناخته می‌شد در سن ۶۰ سالگی درگذشت.

این بازیگر که به مرگ طبیعی در خانه خود در لس آنجلس درگذشته است، اخیرا مصاحبه هایی را برای بازی در فیلم «جان ویک: فصل ۴» انجام داده بود که هفته آینده اکران می‌شود. همچنین او اوایل این هفته تصمیم گرفت در اولین اکران فیلم در نیویورک شرکت نکند.

شناخته شده‌ترین نقش «ردیک» ایفای نقش ستوان پلیس بالتیمور «سدریک دنیلز» در سریال جنایی «شنود» محصول شبکه HBO بود. در زمانی که تلویزیون غالبا در اختیار سفیدپوستان بود، سریال «شنود» یک برنامه نادر بود یک بازیگران اصلی آن سیاهپوست بودند.

«لنس ردیک» در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۹، از سریال «شنود» به عنوان یک قطعه نمادین از تاریخ یاد کرد و گفت نسبت به کاری که انجام داده‌ام احساس خوشبختی و افتخار می‌کنم.

درگذشت بازیگری در ۶۰ سالگی
لنس ردیک در سریال شنود

دیگر نقش‌های تلویزیونی این بازیگر شامل سریال‌های «بوش»، «گم‌شده»، «اوز» و نقش اصلی در درام علمی تخیلی «فرینج» نبود. او قبل از مرگ نقش زئوس را برای اقتباس تلویزیونی جدید «پرسی جکسون» ایفا کرده بود.

«لنس ردیک» در سینما نیز در فیلم‌های «سقوط کاخ سفید»، «عشق سیلوی»، «برادر به برادر» و همچنین مجموعه فیلم‌های پرفروش «جان ویک» ظاهر شده بود. علاوه بر قسمت چهارم فیلم «جان ویک» که به زودی اکران می‌شود، او نقشی را برای فیلم «بالرین» با حضور «آنا د آرماس» نیز ایفاء کرده و در نسخه جدید فیلم «مردان سفید نمی‌توانند بپرند» ظاهر خواهد شد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند