بالاترین رکورد

سریال «آقازاده» رکوردهای خودش را هم می‌شکند!

به گزارش ردکارپت فیلم: قسمت جدید سریال «آقازاده» با گذشت ۱۲ساعت از انتشارش در فیلیمو، بالاترین رکورد در این زمان را با بیش از ۱۷میلیون دقیقه تماشا رقم زد.

قسمت بیست‌وچهارمسریال «آقازاده» با نام «نقاب» که سرنوشت یکی از شخصیت‌های اصلی سریال در آن مشخص می‌شود، در مدت زمان ۱۲ساعت پس از انتشار توانست رکورد قسمت‌های قبل خودش را تغییر دهد و با ۱۷میلیون و ۸۰۷هزار و ۴۱۶دقیقه تماشا صدرنشین میزان بازدید باشد و رکورد جدیدی را در فیلیمو برای خودش ثبت کند.

این سریال که داستانی اجتماعی-سیاسی درباره برخی اتفاقات روز جامعه داردو به تقابل آقازاده‌ای به نام نیما بحری (امیر آقایی) و یک مأمور مبارزه با فساد به نام حامد تهرانی (سینا مهراد) می‌پردازد، در ۱۲ساعت ابتدایی انتشار اولین قسمت خود نیز با استقبال ۷میلیون و ۶۸۶هزار و ۹۷۸دقیقه تماشامواجه شد که رکوردی بالا محسوب می‌شد، این میزان دقیقه تماشا برای قسمت‌های ۹ و ۱۰ که به دلیل تقارن پخش با تاسوعا حسینی همزمان منتشر شدند به ۱۶میلیون و ۶۴۶هزار و ۶۵۷دقیقه تماشا رسید که باز هم رکورد جدیدی را در پلتفرم فیلمیو ثبت کرد و حالا قسمت ۲۴ آن رکورد را هم جا به جا کرده است.

ثبت این رکوردها در حالی رقم می خورد که تا امروز هیچ سریال و برنامه ایدر شبکه نمایش خانگی روزهای جمعه منتشر نشده و «آقازاده» با مخاطب‌های رو به رشد و میلیونی خود غافلگیری مهمی در رفتار کاربران پلتفرم فیلیمو ایجاد کرده است.

با میزبانی سرویس‌های وی‌اودی از سریال‌ها و فراهم کردن بستر پخش گسترده‌تری برای آن ها، ثبت میزان بازدید بر اساس دقیقه تماشا از مهمترین معیارهای سنجش مخاطب در شبکه نمایش خانگی است و این معیار بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

بررسی رفتار تماشای مخاطبان «آقازاده» در فیلیمو نشان می‌دهد که با گذشت۲۴قسمت، همچنان میزان بازدید اپیزودهای ابتدایی این سریال در حال رشد است وهر روز به تعداد مخاطبان تماشای آنلاین آن در فیلیمو اضافه می‌شود. از جمله قسمت یک که تاکنون نزدیک به ۷۰میلیون دقیقه و قسمت ۹ و ۱۰ که تا به حال ۷۸میلیون دقیقه واچ تایم داشته‌اند و این رقم برای دیگر قسمت‌ها نیز درحال رشد است. گفتنی است این رقم‌ها، میزان بازدید این سریال فقط در پلتفرمفیلیمو است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند