سریال انیمیشنی «الویس پریسلی» ساخته می‌شود

به گزارش ردکارپت:  کمپانی نت‌فلیکس سریالی با عنوان «مامور کینگ» با موضوع بخشی از زندگی «الویس پریسلی» خواننده موسیقی راک اند رول می‌سازد.

کمپانی نت‌فلیکس در چهل و دومین سال درگذشت «الویس پریسلی» سلطان سبک راک اند رول اعلام کرد که سفارش ساخت یک سریال انیمیشن با عنوان «مامور کینگ» داده است. پریسیلا پریسلی همسر الویس از پدیدآورندگان این مجموعه است.

«سونی پیکچرز انیمیشن» «سونی پیکچرز تلویژن» و «آثنتیک برندز گروپ» نیز در ساخت این مجموعه انیمیشن مشارکت دارند.

در این فیلم پریسلی در نقش ماموری است که از طرف دولت برای مبارزه علیه گروهی موسوم به «نیروهای تاریکی» دعوت می‌شود و او به عشق کشورش وارد ماجرا شده و در این روایت پلیسی جنایی حضور می‌یابد.

پریسیلا همسر الویس پریسلی در این مورد می‌گوید: الویس از همان دوران نوجوانی رویای ابرقهرمانی در سر داشت و اینکه با جنایتکاران و تبهکاران مبارزه کند و دنیا را نجات دهد! و حالا این فیلم «مامور کینگ رویای او را برآورده می‌کند. من و همکار تولید کننده ام آقای «جان ادی»برای همکاری با نت‌فلیکس و سونی انیمیشن برای این پروژه جالب و جذاب بسیار هیجان زده‌ایم و اینکه به جهانیان الویسی را نشان دهیم که تا به حال ندیده‌اند.

پریسیلا پریسلی و جان ادی مدیران تولید این مجموعه هستند. «مایک آرنولد» نویسنده و همکار اجرایی و تهیه‌کننده این پروژه است.

لینک کوتاه
https://redcarpetfilm.net /?p=348

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند