فیلم کوتاه

«فلوکستین» آماده نمایش شد

به گزارش ردکارپت فیلم: فیلم کوتاه «فلوکستین» به نویسندگی و کارگردانی محمدمسعود نخستین و علی نریمانی آماده نمایش و حضور جهانی شد.

فیلم کوتاه «فلوکستین» به نویسندگی و کارگردانی محمدمسعود نخستین و علی نریمانی و تهیه‌کنندگی محمد مسعود نخستین آماده نمایش شد. همچنین همزمان با آغاز پخش جهانی این فیلم، از پوستر انگلیسی آن نیز با طراحی متین خیبلی رونمایی شد.

این فیلم کوتاه ۱۳ دقیقه‌ای که ژانر آن درام است، آبان ۱۴۰۰ در تهران تصویربرداری شد و پس از آن مراحل فنی «فلوکستین» در بهار ۱۴۰۱ به پایان رسید.

معصومه بیگی ، کاوه فرجادمنش و حمیدرضا رضایی در این فیلم کوتاه ایفای نقش دارند.

در خلاصه داستان «فلوکستین» آمده است: «رویا، دختری جوان، در حال آماده شدن برای یک مهمانی شام دو نفره است. این مهمانی او را به یاد مهمانی دیگری در سال های گذشته می اندازد که زندگی او را تحت تأثیر قرار داده است … .»

فهرست عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از: نویسنده و کارگردان: محمد مسعود نخستین و علی نریمانی، مدیر فیلمبرداری: سروش حضرتی، تدوین: نیما جعفری جوزانی، طراح صحنه: پوریا اخوان، طراحی و ترکیب صدا: مهرشاد ملکوتی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: ماندانا اویسی، صدابردار: امین جعفری، طراح لباس: سارا مژده، گریم: ساچلین مهدیلو، مدیر تولید: آیدین پزشکی، دستیار اول فیلمبردار: مهدی رجبی، گروه فیلمبرداری: مسعود رضایی، رضا احمدی و امیر تنابنده، دستیاران صحنه: مبینا عبدلی، دستیار صدابردار: امیر عطار، مجری طرح: سروش حضرتی، طراح پوستر: متین خیبلی، مشاور رسانه‌ای: آزاده فضلی، تهیه‌کننده: محمد مسعود نخستین.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند