مستند ایرانی در جشنواره هات‌داکس ۲۰۲۳

به گزارش ردکارپت فیلم: پروژه مستند بلند «رویای چه کسی را زندگی می کنی» به کارگردانی محمد طبرسا و تهیه کنند گی مهناز تفاقی در بخش فروم جشنواره هات‌داکس ۲۰۲۳ معرفی خواهد شد.

جشنواره بین‌المللی مستند هات‌داکس بزرگ‌ترین جشنواره مستند آمریکای شمالی، پروژه‌هایی منتخب برای بیست و چهارمین دوره بخش فورم را معرفی کرد، بخشی که با هدف تامین مالی تولیدات مشترک و سرمایه‌گذاری برای مستندهای بلند برگزار می‌شود.

در این رویداد بین المللی که در ماه می ۲۰۲۳ برگزار می‌شود، ۱۹ پرو‍‍‍‍‍‍ژه از ۱۶ کشور کانادا، آمریکا، فنلاند، فرانسه، ایرلند، انگلیس و هند حضور خواهند داشت و مستند «رویای چه کسی را زندگی می‌کنی» ساخته محمد طبرسا نیز در این بخش معرفی خواهد شد.

این مستند بلند که در ایران ساخته شده است و اکنون مراحل پس تولید را می‌گذراند به ماجراهای یک گروه موسیقی زیرزمینی راک و خواننده آن می پردازد.

جشنواره‌ معتبر مستند هات‌داکس بزرگترین رویداد فیلم مستند در کانادا می‌باشد و از جشنواره‌های مورد تایید آکادمی اسکار است که هر ساله با هدف تشویق و ترغیب فیلمسازان از تعداد محدودی پروژه‌های در دست تولید کشورهای مختلف، حمایت می‌کند.

جشنواره مستند هات داکس ۲۰۲۳ از تاریخ ۲۷ آوریل تا ۷ می (۷ تا ۱۷ اردیبهشت ماه) برگزار می‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند