احتمال ازدواج مامور ۰۰۷

به گزارش ردکارپت: در حالی که فیلمبرداری «وقتی برای مردن نیست» روز جمعه به پایان رسید، خبری مبنی بر ازدواج مامور ۰۰۷ در پایان فیلم بیست و پنجم به سرخط خبرها درباره این فیلم بدل شده است.

دنیل کریگ بازیگر نقش مامور ۰۰۷ و کری فوکوناگا کارگردان این فیلم، دیروز با انتشار تصویری از خود پایان ساخت فیلم جدید جیمز باند با عنوان «وقتی برای مردن نیست» را در اینستاگرام اعلام کردند.

در همین حال از سوی منابع داخلی فیلم اعلام شد احتمالا پایان بخش این فیلم ازدواج مامور ۰۰۷ با مدلین سوان خواهد بود که لئا سیدو نقشش را ایفا کرده است.

پایان فیلبمرداری این فیلم که بیست و پنجمین فیلم از مجموعه جیمز باند بود، جمعه به پایان رسید.

یک منبع که با میرور مصاحبه کرده گفته است باند در انتهای این فیلم نه تنها ازدواج می‌کند بلکه مدلین اسم او را می‌گیرد تا داستان به این ترتیب به قرن بیست و یکم برسد.

گفته شده در سکانسی دنیل کریگ به این شخصیت می‌گوید: صبح به خیر؛ خانم باند.

این منبع گفته است شخصیت سوان به اندازه خود باند قوی و مستقل است، چون دختر یک گانگستر است.

این اظهارات پس از آن مطرح شد که تصویری از دنیل کریگ و کارگردان در جایی که باید احتمالا استودیو پاین‌وود محل فیلمبرداری این فیلم باشد با این شرح عکس منتشر شد که: منتظر دیدن شما در آوریل ۲۰۲۰ در سینماها هستیم.

در این تصویر کریگ با لباس رسمی دیده می‌شود که باید لباسی باشد که در فیلمبرداری قسمت نهایی به تن داشته است.

کریگ ۵ بار نقش این شخصیت مشهور سینمایی را ایفا کرده است.

ماه پیش دنیل کریگ از پوشش آهنین و جدی خود بیرون آمد و در مراسمی که در ماتریای ایتالیا در یک مهمانی با اعضای ساخت فیلم برگزار شده بود با لحنی خودمانی از زحمات آنها تشکر کرد و کیک بزرگ سه طبقه‌ای را که با تم جیمز باند ساخته شده بود، برید.

وی با شوخی و لبخندی که از لبانش محو نمی‌شد از همه تشکر کرد وگفت نمی‌تواند خیلی حرف بزند اما می‌گوید که این بهترین تجربه‌ سینمایی بود که داشته است.

وی افزود: شما به بهترین نحوی کارتان را انجام دادید و بسیار مفتخرم که یکی از جمع شما بودم.

گفته شده «وقتی برای مردن نیست» با سه پایان بندی متفاوت فیلمبرداری شده تا جزییات پایانی فیلم از سوی کسی به بیرون درز نکند.

گفته می‌شود تنها کارگردان یعنی کری فوکوناگا که جایگزین دنی بویل شد می‌داند کدام پایان‌بندی را در تدوین نهایی انتخاب می‌کند. حتی دنیل کریگ نیز نمی‌داند پایان فیلم چیست.

احتمالا در پایان فیلم باند به زندگی آرامش در جاماییکا باز می‌گردد و در انتها لاشانا لینچ بازیگر زن سیاهپوست بریتانیایی به عنوان مامور ۰۰۷ معرفی می‌شود.

هفته پیش نیز جیمز باند خبرساز شده بود و به جا ماندن یکی از ون‌های فیلمبرداری در محل موجب شد که پلیس ضدترور وارد منطقه شود و اقدا م به بستن همه راه‌ها کند. سگ‌های بمب‌یاب نیز وارد محل شدند و در نهایت معلوم شد این یک اشتباه باورنشدنی از سوی یکی از تکنسین‌های فیلم بود که تصور چنین خطر امنیتی را ایجاد کرد.

فیلمبرداری این فیلم آوریل امسال پس از چند ماه تاخیر به دلیل عوض شدن کارگردان شروع شد.

دنیل کریگ ششمین بازیگری است که در نقش مامور ۰۰۷ ظاهر شده و این فیلم آخرین باری است که او با این نقش بر پرده‌های نقره‌ای دیده می‌شود. پیرس برازنان سال ۲۰۰۵ از این نقش کناره گرفت.

در قسمت جدید باند در جامائیکا زندگی آرامی را سپری می‌کند، اما این آرامش با درخواست کمک از سوی یک دوست قدیمی از بین می‌رود و ماموریت جدید وی نجات محققی می‌شود که ربوده‌ شده‌ است.

لئا سیدو در این فیلم نقش قبلی خود دکتر مدلین سوان را ایفا کرده و جفری رایت مامور سیا است. روری کینر، نایومی هریس، بن ویشا و رالف فاینس دیگر بازیگران فیلم هستند. رامی مالک نقش‌ منفی اصلی فیلم را ایفا کرده‌است.

«وقتی برای مردن نیست» ۸ آوریل ۲۰۲۰ در آمریکا اکران می‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند