شروع ماجراجویی رایان گاسلینگ با فیلم The Fall Guy

شرکت یونیورسال پیکچرز پوستر جدیدی از فیلم The Fall Guy را منتشر کرد که رایان گاسلینگ را درکنار امیلی بلانت نشان می‌دهد.

طبق گزارش رسیده از ردکارپت فیلم،  شرکت یونیورسال پیکچرز پوستر جدیدی از فیلم The Fall Guy (بلاگردان) با نقش‌آفرینی رایان گاسلینگ و امیلی بلانت را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این پوستر جودی مورنو را درکنار کلت سیورز نشان می‌دهد که درگیر ماجراجویی جدیدی برای یافتن یک ستاره سینمایی گم‌شده می‌شود. فیلم اکشن _کمدی بلاگردان برای اکران در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۳ مه ۲۰۲۴) در نظر گرفته شده است.

 

فیلم The Fall Guy داستان بدل‌کاری با نام کلت سیورز را روایت می‌کند که از دوران اوج خودش دور شده است. این بدل‌کار مشغول کار در پروژه‌ای می‌شود که مدت‌ها پیش با بازیگر اصلی آن همکاری داشت، اما جای او را به بدل‌کار دیگری داده بودند. ماجرا از جایی شروع می‌شود که ستاره‌ این پروژه به‌طور ناگهانی ناپدید می‌شود. اکنون این قهرمان باید یک ستاره سینمایی را پیدا کند، به افشای یک توطئه بزرگ بپردازد و برای پس گرفتن عشق زندگی خود تلاش کند.

رایان گاسلینگ، بازیگر فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹)، امیلی بلانت، بازیگر فیلم Edge of Tomorrow (لبه فردا)، آرون تیلور-جانسون، بازیگر فیلم Nocturnal Animals (حیوانات شب‌زی)، هانا وادینگهام، بازیگر سریال Ted Lasso (تد لاسو)، استفانی هسو، بازیگر سریال The Path (مسیر) و ترزا پالمر، بازیگر فیلم The Sorcerer’s Apprentice (شاگرد جادوگر)، ازجمله بازیگرهایی به‌شمار می‌آیند که در فیلم بلاگردان نقش‌آفرینی کردند.

دیوید لیچ، کارگردان فیلم Bullet Train (قطار سریع‌السیر) سکان هدایت فیلم اکشن The Fall Guy را در دست داشت و درو پی‌یرس، نویسنده‌ فیلم Fast and Furious: Hobbs and Shaw (سریع و خشمگین: هابز و شاو) فیلم‌نامه‌ آن را قلم زد. گایمون کاسدی، کلی مک‌کورمیک و دیوید لیچ به‌عنوان تهیه‌کننده‌ پروژه فعالیت داشتند. فیلم بلاگردان براساس سریال The Fall Guy با نقش‌آفرینی لی میجرز تولید شد که در دهه ۱۹۸۰ از شبکه‌ ABC به نمایش درآمد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند