«بعد از رفتن» و «روایت ناتمام سیما» مسافر مسکو شدند

به گزارش ردکارپت فیلم به نقل از روابط‌عمومی بنیاد سینمایی فارابی، فیلم‌ سینمایی «بعد از رفتن» به کارگردانی رضا نجاتی و تهیه‌کنندگی محمود بابایی در بخش مسابقه و فیلم سینمایی «روایت ناتمام سیما» به کارگردانی علیرضا صمدی و تهیه‌کنندگی مجید رضابالا در بخش خارج از مسابقه هشتمین دوره از جشنواره فیلم بریکس نمایش داده می شوند که از بخش‌های چهل و ششمین جشنواره فیلم مسکو است.

در خلاصه داستان «بعد از رفتن» آمده است: «روایتی از فراق یک عشق گمشده است؛ آرش بریده از خانه و خانواده، پس از سال‌ها بی‌خبری ردی از عشق رفته‌اش می‌یابدکه آرامش زندگی‌ او را برهم می‌ریزد و بهانه‌ای می‌شود برای بازگشت.»

صابر ابر، سارا بهرامی، پوریا رحیمی‌سام، پانته‌آ پناهی‌ها، بهرام شاه‌محمدلو، احترام برومند و روشنک گرامی در این فیلم نقش آفرینی کرده‌اند.

«روایت ناتمام سیما»، نیز داستان زندگی دکتر آرش سیمین است که زندگی موفقی دارد اما پخش یک خبر در فضای مجازی، شرایط خانوادگی او را دستخوش تغییر می‌کند؛ حامد کمیلی، آزاده صمدی، مهران احمدی، مسعود کرامتی و غزل شاکری، بازیگران فیلم «روایت ناتمام سیما» هستند.

جشنواره فیلم بریکس، از بخش های چهل و ششمین جشنواره بین المللی فیلم مسکو است که امسال هشتمین دوره خود را پشت سر می‌گذارد. این رویداد نخستین حضور بین‌المللی فیلم «بعد از رفتن» و دومین حضور فیلم «روایت ناتمام سیما» بعد از فستیوال بین‌المللی هند (گوآ) است.

هشتمین جشنواره فیلم بریکس از ۱۹ تا ۲۳ آوریل (سی‌ و یکم فروردین تا چهارم اردیبهشت) به میزبانی شهر مسکو برگزار می‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند