کیلین مورفی وارد ماجراهای جنجالی زغال سنگ آمریکا شد

به  گزارش ردکارپت فیلم به نقل از ورایتی، یونیورسال پیکچرز یک فیلم اقتباسی از کتاب مارک اِی بردلی با عنوان «خون زغال‌سنگ را جلو می‌برد: قتل‌های یابلونسکی و نبرد برای اتحاد کارگران معدن آمریکا» با حضور کیلین مورفی به عنوان بازیگر و تهیه کننده می‌سازد.

ژز باترورث نویسنده «اسپکتر» و «فورد در برابر فراری» و جان هنری باترورث نویسنده «ایندیانا جونز و گردونه سرنوشت» نوشتن فیلمنامه اقتباسی این فیلم را برعهده دارند. آنها پیش از این در «لبه فردا» با هم همکاری کرده بودند.

علاوه بر مورفی، جان دیویس و جردن دیویس هم از تهیه کنندگان فیلم هستند و مارک ای. بردلی تهیه کننده اجرایی آن خواهد بود.

داستان «خون زغال سنگ را جلو می‌برد» در اواخر دهه ۱۹۶۰ در معادن زغال سنگ پنسیلوانیا اتفاق می‌افتد و داستان یک ترور تکان دهنده را روایت می‌کند که تاریخ اتحادیه‌های کارگری آمریکا را تغییر داد.

مورفی برنده اسکار برای «اوپنهایمر» بازیگر فیلم‌های مطرح دیگری چون «شوالیه تاریکی»، «چشم قرمز»، «دانکرک» و «یک مکان آرام قسمت دوم» است، در حالی که در تلویزیون به‌عنوان تامی شلبی، گانگستر بیرمنگامی سریال «پیکی بلایندرز» شناخته می‌شود. او پس از اینکه امسال برنده جایزه اسکار شد با درام تاریخی «چیزهای کوچک مانند این» دیده شد و «استیو» از نتفلیکس و فیلم «پیکی بلایندرز» را در برابر دارد. او همچنین قرار است تهیه کننده اجرایی «۲۸ سال بعد» باشد که احتمالاً در آن نقش‌آفرینی هم می‌کند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند