برنامه

آغاز پخش یک برنامه سینمایی جدید

به گزارش ردکارپت فیلم:  برنامه سینمایی «سینماگرام» با موضوع بررسی وضعیت و مرور تازه‌ترین اخبار سینمای ایران؛ از امشب(جمعه ۱۲ خرداد) به صورت هفتگی از شبکه رادیویی نمایش روی آنتن می‌رود.

برنامه رادیویی «سینماگرام» با اجرا و سردبیری میثم کریمی و با هدف مرور اخبار و بررسی و تحلیل وضعیت سینمای ایران جمعه شب‌ها از ساعت ۲۱ تا ۲۳ روانه آنتن رادیو نمایش می‌شود.

این برنامه تحلیلی خبری در سه بخش میز گفت‌وگو، میز نقد و میز خبر و در نخستین قسمت خود میزبان جمعی از سینماگران، کارشناسان و خبرنگاران فعال در حوزه سینماست.

«سینماگرام» این هفته در بخش میز گفت و گو با موضوع بررسی وضعیت سینمای کودک و نوجوان و راهکار صندوق پروانه، ‌ میزبان روح‌الله سهرابی معاون نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی و مسعود اطیابی تهیه‌کننده و کارگردان سینما است.

همچنین احسان هوشیارگر مدیر روابط‌عمومی بنیاد سینمایی فارابی و محمدحسین لواسانی روزنامه‌نگار و کارشناس سینما نیز در این بخش نظرات و تحلیل‌های خود را درباره موضوع ذکر شده ارائه خواهند کرد.

میز نقد اولین قسمت از «سینماگرام» نیز با حضور محسن سوهانی؛ پژوهشگر، فیلمساز و منتقد و میکاییل دیانی؛ فیلمساز و منتقد به نقد و بررسی فیلم‌های «غریب» و «دسته دختران» اختصاص دارد.

فاطمه ترکاشوند منتقد و کارشناس سینما نیز در این بخش به صورت حضوری مهمان قسمت اول «سینماگرام» خواهد بود.

همچنین حامد قریب خبرنگار فرهنگ و هنر نیز در میز خبر این هفته «سینماگرام» به مرور آخرین اخبار سینمای ایران می‌پردازد.

بهنام تاجیک به عنوان دستیار تهیه برنامه رادیویی «سینماگرام» را همراهی خواهد کرد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند