رسانه‌ها

اخبار ضد و نقیض درباره بازداشت میترا حجار

به گزارش ردکارپت فیلم:  در حالی خبر بازداشت میترا حجار در رسانه‌ها دست به دست می‌شد که انتشار این خبر باعث افزایش گمانه‌زنی‌ها در میان کاربران فضای مجازی و حتی برخی رسانه‌ها شد.

در حالی که ایرنا از بازداشت میترا حجار خبر داده است یک منبع آگاه به تسنیم گفت: موضوع بازداشت خانم حجار اصلاً صحت نداشته و تکذیب می‌شود و عجله در انتشار خبر از سوی برخی کانال‌های تلگرامی باعث انتشار خبر اشتباه بازداشت ایشان بوده است.

به گفته وی خانم حجار تنها برای پاسخ به چند سئوال آنهم برای ۲ ساعت احضار شده بود که اکنون ایشان بعد از پاسخگویی به سئوال‌های مورد نظر به منزل خود بازگشته است.

وی با اشاره به اینکه استفاده از کلمه بازداشت اشتباه از سوی یکی از اعضای کمیته پیگیری دستگیری هنرمندان مطرح شده است، تاکید کرد: اصلاً موضوع بازداشت مطرح نبوده که اکنون بگوییم ایشان آزاد شده است.

به گفته این منبع آگاه البته عدم واکنش به موقع وکیل خانه سینما نسبت به انتشار خبر بازداشت این هنرمند، باعث افزایش گمانه‌زنی‌ها در این زمینه بوده است.

همچنین خبرگزاری برنا در خبری از میترا حجار» نوشت: از ابتدای امروز خبر بازداشت این بازیگر در رسانه ها پیچید. شنیده می شود میترا حجار بازیگر سینما برای توضیح پاره ای موارد فراخوانده شده بود و سپس به قید وثیقه به منزل بازگشته است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند