سینما

بازگشت ابوالفضل پورعرب بر پرده سینما

به گزارش ردکارپت فیلم: ابوالفضل پورعرب که سالهاست در سینما کم‌کار شده، پس از مدت‌ها با فیلمی جدید روی پرده سینماها دیده خواهد شد.

از امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه یک فیلم جدید به نام «چند میگیری گریه کنی۲» راهی اکران شده است. البته قرار بود «علف‌زار» هم همراه با این فیلم نمایش داده شود که چند روزی به تعویق افتاد.

«چند می‌گیری گریه کنی۲» به کارگردانی علی توکل نیا ساخته شده در حالی که نسخه اول آن سال ۱۳۸۴ به کارگردانی شاهد احمدلو و تهیه‌کنندگی علی و حسن توکل‌نیا تولید شده بود.

در نسخه قبلی بازیگرانی حضور داشتند که برخی از آن‌ها دیگر در سال‌های گذشته از دنیا رفته‌اند مثل منوچهر نوذری، نیکو خردمند، محمود بهرامی و کریم اکبری مبارکه، اما در هر دو قسمت ابوالفضل پورعرب بازی کرده است.

این ستاره سال‌های دور سینما آخرین بار فیلم «به وقت خماری» محمدحسین لطیفی را در سال ۱۳۹۷ روی پرده داشت، در حالی که دو فیلم «کاناپه» و «غیبت موجه» او هنوز اکران نشده و البته «کاناپه» مهر و موم محکمی با عنوان توقیف خورده است.

پورعرب در طول سه دهه فعالیت، در بیش از ۴۰ فیلم سینمایی بازی کرده که بسیاری از آن‌ها از جمله آثار درخشان و به یادماندنی سینمای ایران هستند مثل عروس، نرگس، چهره، غریبانه و دست‌های آلوده.

در فیلم «چند می‌گیری گریه کنی ۲» از بازیگران معروف و جوان‌تر سینما خبری نیست و به جز پورعرب، به حامد آهنگی، حمید لولایی، عباس جمشیدی‌فر، اسدالله یکتا، مهران رجبی و گیتی معینی می‌توان اشاره کرد.

اشپیتیم آرفی بازیکن سابق تیم پرسپولیس که بازی در فوتبال ایران را از دهه ۸۰ آغاز کرده بود نیز یکی از بازیگران این فیلم کمدی است.

 

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند