کروز

تام کروز در پشت صحنه فیلم ماموریت غیرممکن

به گزارش ردکارپت فیلم: کارگردان ماموریت غیرممکن عکس‌های جالبی از شیرین‌کاری‌های تام کروز روی هوا به مناسبت تولد ۶۰ سالگی او منتشر کرد.

 کریستوفر مک‌کوری، همکار قدیمی تام کروز و کارگردان فیلم ماموریت غیرممکن، تولد ۶۰ سالگی تام کروز را با انتشار عکسی جدید در توییترش که به نظر می‌رسد از پشت صحنه هشتمین فیلم ماموریت غیرممکن- روزشمار مرگ قسمت دوم، است تبریک گفت.

در این عکس که مک‌کوری هیچ توضیحی در کپشن آن ننوشته است، کروز را می‌بینیم که از بال یک هواپیمای دوباله قرمز قدیمی آویزان شده است.

عکسی دیده‌نشده و باورنکردنی از تام کروز در پشت صحنه فیلم ماموریت غیرممکن

تام کروز که به کنار زدن محدودیت‌ها در اجرای نقش‌هایش به بهترین شکل ممکن معروف است، در حال حاضر با فیلم تاپ‌گان: ماوریک، که بیش از ۱/۱ میلیارد دلار در سطح جهانی درآمد داشته، همچنان رو به پیشرفت و موفقیت روزافزون است. در آخر هفته گذشته، که ششمین هفته اکران این فیلم بود، فروش آن افت ۱۴ درصدی در بازار داخلی و ۱۶ درصدی در باکس آفیس بین‌المللی داشت.

گلن پاول بازیگر دیگر فیلم تاپ‌گان نیز این عکس مک‌کوری را توییت کرد و نوشت: «تام کروز، هیچکس مثل تو نیست. همینطور به راهت ادامه بده. تولدت مبارک.»

تام کروز روز تولد خود را در مسابقات فرمول یک، جایزه بزرگ بریتانیا برای حمایت از لوییس همیلتون، دوست صمیمی‌اش و قهرمان هفت دوره مسابقات جهانی فرمول یک، گذراند.

او در آغاز مسابقه به اسکای‌اسپرت گفت:‌ «همیلتون یک دوست فوق‌العاده برای من است و امیدوارم امروز روز بزرگی برای او باشد.» (در این مسابقه همیلتون در رده سوم قرار گرفت و کارلوس ساینز از فراری اولین برد دوران حرفه‌ای خود را کسب کرد.)


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند